صفحه اصلی | آرشیو اخبار | سهمیه 25 درصدی استخدام خانواده شهدا محقق می‌شود

سهمیه 25 درصدی استخدام خانواده شهدا محقق می‌شود

ه گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، عبدالعزیز عچرش در نشست سالانه دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه با اعضای هیئت رئیسه یکی از دغدغه‌های دانشجویان را اشتغال عنوان کرد و گفت: با تصویب این قانون در شورای نگهبان که اخیرا انجام شده، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی موظفند 25 درصد سهمیه استخدام را به فرزندان شاهد، جانبازان 25 درصد به بالا و آزادگان اختصاص دهند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه بسیاری ابلاغیه‌ها در سازمان‌ها اجرا نمی‌شود و آنها خود را ملزم و مکلف به پاسخگویی به بنیاد شهید نمی‌دانند.

همچنین از برگزاری آزمون استخدامی در فروردین سال آینده و اختصاص سهمیه‌ای به خانواده شهدا و ایثارگران خبر داد و گفت: در این آزمون که همه دستگاه‌های اجرایی استان به طور هماهنگی برگزار می‌کنند حدود 750 نفر سهمیه به خانواده شاهد و ایثارگران اختصاص یافته است.

عچرش تصریح کرد: این آزمون استخدامی در همه رشته‌ها برگزار می‌شود و لازم است فرزندان و خانواده شاهد و ایثارگر از این فرصت استفاده کنند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان همچنین در پاسخ به طرح مشکلی بعضی دانشجویان درباره تامین خوابگاه دانشجویی به ویژه متاهلان گفت: به دانشجویان عضو صندوق شاهد تا سقف 10 میلیون تومان وام ودیعه مسکن با کارمزد 4 درصد اعطا می‌شود.

وی ادامه داد: برای دانشجویانی که عضو این صندوق نیستند از طریق مکاتبه سازمان بنیاد شهید با بانک‌ها برای دریافت وام اقدام می‌کنیم.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister