صفحه اصلی | انتشارات | مهرنو | شماره ششم ماهنامه مهرنو منتشر شد

شماره ششم ماهنامه مهرنو منتشر شد

شماره ششم دوره جدید ماهنامه مهرنو با پرونده ای درباره کارت‌های عروسی منتشر شد.

در این شماره از ماهنامه مهرنو در پرونده نسبتاً مفصلی به آثار و زندگی نادر ابراهیمی که شامل معرفی کتاب‌های این نویسنده، گفت‌وگو با فرزانه منصوری همسر او، جلال فهیم هاشمی ناشر کارهای او و یادداشتی از یوسف‌علی میرشکاک درباره رفتار اجتماعی ادبیات نادر ابراهیمی است، پرداخته شده است.

پرونده کارت‌های عروسی مهرنو، بخش دیگری از این ماهنامه را شامل می شود که کارت‌های عروسی حدود 50 سال گذشته را بررسی کرده و ضمن انتشار گفت‌وگوهایی با کارت‌فروش قدیمی میدان بهارستان و بانو فروغ اعظم که 60 سال از مجلس عروسی‌اش می‌گذرد، مطالبی درباره کارت‌های عروسی در کشورهای عربی و افغانستان هم با خود دارد.

در بخش سبک زندگی این ماهنامه هم، یک نمونه کم‌نظیر از کتاب‌های آموزش آشپزی دوره قاجار به نام “جامع الصنایع” معرفی شده و با دکتر اکبر ایرانی، ناشر این کتاب نیز گفت و گویی انجام شده است.

ادامه بازتاب‌های مرگ هاجر نویدی بعد از ده سال، بازخوانی خطبه‌های نهج‌البلاغه امیرمومنان(ع)، گفت‌وگو با علی درستکار در نقد رفتار اجتماعی تلویزیون، میهمانی در خانه خواهر محمدعلی فیاض‌بخش و یک سفرنامه تصویری از حج عمره با عنوان “وقتی رسیدیم، باران گرفت” بخش‌های دیگری از این شماره ماهنامه مهرنو را به خود اختصاص داده‌اند.

“برج‌نشین نمی‌تواند شعر اجتماعی بگوید”، گفت‌وگوی جلیل صفربیگی و گزیده‌ای از رباعی‌های اجتماعی او، درس اخلاق میرزا عبدالکریم حق‌شناس، سفرنامه‌ای از دو کشور اسپانیا و پرتغال به قلم مصطفی حریری و نقد نظام آموزشی در سرزمین انگلستان، “افسانه روزنامه‌نگاری بی‌طرف” به قلم گاوین دال، “پول بی‌زحمت سر سفره نبرید” از دکتر حسن سبحانی، “مادرم با آتش کتاب‌ها نان می‌پخت” از احمد بیگدلی، “حداقل کمی فکر کنید” از نعمت‌الله سعیدی، “از رنجی که می‌بریم” از دکتر ابراهیم فیاض و “سینمای رو به انحصار ایران” از وحید جلیلی نمونه‌هایی از مطالب خواندنی این مجله‌اند.

این ماهنامه در 116 صفحه و با بهای هزار تومان روی دکه های مطبوعاتی است.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

مهرنو شماره 155

هنرمعلولان برای عموم جامعه/ اجلاس سراسری مدیران سازمان بهزیستی کشور/ تحقق عدالت در دولت دهم/ ...

مهرنو شماره ۱۵۴

براي ديدن فايل PDF مهرنو شماره 154، بر روي عكس زير كليك كنيد. براي ذخيره ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister