صفحه اصلی | آرشیو اخبار | ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از اواخر شهریور ماه

ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از اواخر شهریور ماه

به گزارش خبرگزاری مهر ، ایراندخت عطاریان با بیان اینکه پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری با هدف رفع احتیاجات و نیازهای فوری آنان صورت می‌گیرد درباره تعداد افرادی که امسال از این وام برخوردار خواهند شد، افزود: بهبود وضعیت اقتصادی و ارائه تسهیلات مالی و رفاهی از مهمترین برنامه‌های سال‌جاری صندوق بازنشستگی کشوری برای بازنشستگان است که خوشبختانه دولت نیز در بودجه امسال به این مسئله توجه ویژه‌ای داشته و برای آن اعتبار خوبی در نظر گرفته است

وی افزود: بنابراین با توجه به بودجه اختصاص یافته برای خدمات رفاهی بازنشستگان پیش‌بینی می‌شود تعداد بازنشستگان که از این تسهیلات بهره‌مند خواهند شد به دو برابر افزایش یابد.

وی تصریح کرد: سال گذشته با حمایت دولت 60 هزار نفر از بازنشستگان کشوری وام ضروری دریافت کردند اما امسال با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و افزایش اعتبارات در بخش تسهیلات رفاهی پیش‌بینی می‌شود 120 هزار نفر از بازنشستگان واجدشرایط مشمول دریافت این وام شوند. وام ضروری به بازنشستگانی پرداخت خواهد شد که تاکنون از این تسهیلات استفاده نکرده‌اند.

وی افزود: بازپرداخت اقساط وام یک میلیون و پانصدهزار تومانی بین 36 تا 48 ماه خواهد بود و کارمزد آن 8 درصد است. ضمن اینکه بازنشستگان واجد شرایط در سراسر کشور باید برای دریافت این وام از طریق سایت صندوق بازنشستگی کشوری (www.cspf.ir )به صورت اینترنتی ثبت‌نام و مدارک لازم را تکمیل کنند.

عطاریان تاکید کرد: زمان ثبت‌نام وام ضروری اواخر شهریورماه سال جاری خواهد بود و پس از مهلت تعیین شده در صورتی که تعداد متقاضیان از میزان اعتبارات اختصاص داده شده بیشتر باشد پرداخت این وام به صورت قرعه‌کشی انجام خواهد گرفت.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه این وام از نیمه دوم سال جاری پرداخت می شود، تصریح کرد: با تأکیدات رئیس‌جمهور مبنی بر افزایش امکانات و تسهیلات رفاهی برای بازنشستگان در دولت عدالت‌محور دکتر احمدی‌نژاد بازنشستگان به عنوان سرمایه‌های اجتماعی که منشأ خدمات و برکات فراوانی برای جامعه هستند از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister