صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اجازه پرداخت فوق العاده ویژه به کارکنان دولت

اجازه پرداخت فوق العاده ویژه به کارکنان دولت

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی رئیس جمهور گفت: به دستگاه ها اختیار داده شده است که در قالب فوق العاده ویژه، پرداختی هایی به کارکنانشان داشته باشند تا به افزایش انگیزه آنها منجر شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از واحد مرکزی خبر، لطف الله فروزنده افزود: افزایش حقوق کارمندان در حد اعتبارات بودجه و متناسب با نرخ تورم بوده است اما دولت سازوکاری پیش بینی کرد که دستگاه ها از محل صرفه جویی در هزینه های جاری، ساماندهی ساختمان و الکترونیکی کردن خدمات، بتوانند در قالب فوق العاده ویژه به کارکنانشان کمک کنند.
معاون رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که آیا افزایش حقوق به همه دستگاه ها ابلاغ شده است یا نه گفت: این افزایش به همه دستگاه ها ابلاغ شد و هر دستگاهی به تناسب نیروی انسانی خود عمل می کند.
فروزنده درباره طرح دورکاری نیز گفت: همه دستگاه ها پیگیرند که 10 تا 40 درصد عملکردشان در قالب این طرح باشد.
معاون رئیس جمهور در ادامه در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضع انتقال کارمندان از تهران گفت: این موضوع شامل14برنامه است و داوطلبان همچنان می توانند نام نویسی کنند.
فروزنده افزود: در انتقال برخی دستگاه ها از تهران عملکرد خوبی داشته ایم اما موضوع انتقال افراد به تمایل آنها بستگی دارد.
وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره جلسه امروز هیئت دولت گفت: رئیس جمهور در جلسه امروز در مدیریت بازار، تسریع بهره برداری از طرح ها، توجه بیشتر به قانون هدفمند کردن یارانه ها و موضوع کار و تلاش تاکید ویژه داشت.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister