صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار ستادی | دیدار با نماینده مجلس کاشان و آران و بیدگل

دیدار با نماینده مجلس کاشان و آران و بیدگل

“دکتر امین عسگری”رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان در دیدار با نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران وبیدگل درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه چون سازمان بهزیستی یک سازمان خدمات رسانی به معلولین می باشد افزود: باید براساس فرمایشات مقام معظم رهبری که سال جدید را سال جهاد اقتصادی نام گذاری فرموده اند توفیق آن را داشته باشیم که بتوانیم با همکاری مجموعه مدیریتی شهرستان و نماینده محترم مردم این شهرستان درمجلس حرکت جهادگونه ای را در همه عرصه ها داشته باشیم .
،”دکتر امین عسگری” افزود: با توجه به اینکه اداره بهزیستی شهرستان کاشان از استعدادهای بالقوه بسیار بالایی برخوردار است، خوشبختانه با همکاری دوستان دراین مجموعه این استعدادها به بالفعل تبدیل شده است .
رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان از تحت پوشش قرارداشتن بالغ بر یک هزار و 480 نفر تحت 540 خانوار در اداره بهزیستی شهرستان کاشان خبر داد و افزود: ازبین 6 هزار معلولی که تحت پوشش این اداره قرار دارند تنها به 700 نفر از آنها مستمری پرداخت می گردد .
وی با اشاره به اینکه اداره بهزیستی شهرستان کاشان توانسته از ابتدای سالجاری تاکنون دوماه ازحقوق ،عیدی و پاداش مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان را پرداخت نماید افزود: پزشک رایگان ،بیمه تکمیلی ،پرداخت هزینه دانشجویی از دیگر تسهیلاتی است که به مددجویان این اداره پرداخت می گردد.
“دکتر امین عسگری” همچنین با اشاره به اینکه درحیطه بهزیستی شهرستان کاشان مراکز شبانه روزی خوبی که در مجموع 60 نفر ازکودکان بی سرپرست دراین مراکز خیریه نگهداری می شوند تصریح نمود: این اداره ماهیانه 110 هزارتومان به هر کدام از این کودکان بی سرپرست ساکن دراین مراکز یارانه پرداخت می نماید که با توجه به هدفمند شدن یارانه ها و بالا بودن هزینه مددجویان و مراکز نگهداری آنها، میزان یارانه ایی که پرداخت می شود جوابگوی نیاز مراکز نمی باشد خصوصا هزینه های آب ،برق و گاز مصرفی
وی  دلیل اینکه تاکنون خیلی از ادارات و بانکها و موسسات نسبت به متناسب سازی اقدام نکرده اند و معلولان این مشکل برای آنها دردسر ساز شده است گفت :ما نیز به این موضوع انتقاد داریم که چرا تاکنون در فضاهای سبز ،پارکها ،دستشویی عمومی ها ، بانکها و اکثر مراکز دولتی درشهر کاشان متناسب سازی نشده است و پیگیر آن می باشیم و درجلسه ای که هرسه ماه یک بار با حضور شهردار ،بنیاد شهید ، اصناف و بانکها در این رابطه تشکیل می شود قراراست که تصمیمات لازم گرفته شود.
“دکترعسگری “با بیان اینکه متاسفانه آمار کودکان بی سرپرست ناشی ازبالا بودن آمار طلاق در این شهرستان روبه افزایش است و تحقیقات اولیه نشان می دهد با توجه به صنعتی شدن و مهاجر پذیری این آمار حتی درسالهای اول ازدواج بیشتر شده است خاطرنشان کرد : افزایش آمار طلاق درکاشان باید به عنوان یک زنگ خطر تلقی شود .
وی اعتیاد و عدم اعتقادات دینی اخلاقی را از دلایل افزایش آمارطلاق ذکر کرد و افزود:علت اصلی خیلی ازطلاق ها به این دلیل است که زوجین هنوز طرز صحبت کردن را نمی دانند که آموزش زندگی خانواده ،مهارت در گفتگو  از برنامه های آموزشی بهزیستی کاشان به زوجین است که باید دردانشگاهها ، آموزش وپرورش ،مهدکودک ها و در روستا ها نهادینه گردد .
“دکترعسگری “با اظهار تاسف از اینکه آمار اعتیاد درشهر کاشان و مناطق حاشیه نشین این شهر بیشتر شده است افزود :با اقداماتی که توسط مسئولین به عمل آمده انتظارمی رود که هرچه زودتر این مشکل رفع گردد و در این رابطه یک مرکز کمپ ترک اعتیاد شبانه روزی به صورت استاندارد درقالب هیئت امنایی و 3 مرکز مشاوره خصوصی در کاشان راه اندازی شده است
رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های بی دریغ “علی اصغر گرانمایه پور” نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران وبیدگل درمجلس شورای اسلامی نسبت به معلولین و مددجویان از ایشان خواست ضمن اینکه پیگیر گرفتن بودجه خاصی برای مددجویان اداره بهزیستی این شهرستان باشند ،نسبت به جلب خیرین نیز اهتمام ویژه را بکارگیرند.
شایان ذکر است که “علی اصغر گرانمایه پور” نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران وبیدگل در مجلس شورای اسلامی طی دیدار سه ساعته ای که از اداره بهزیستی کاشان داشت ضمن بازدید از مراکز مختلف این اداره از نزدیک با مسائل و مشکلات مددجویان آشنا شد و قول مساعد داد تا نسبت به رفع مشکلات پیش روی این عزیزان هرچه زودتر اقدام نماید.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

شلتر و یک پناهگاه شبانه برای افراد بی خانمان ،لزوم ارتباط و تعامل بیشتر نیروی انتظامی و بهزیستی برای بررسی علل و عوامل خشونت در کاشان،گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و روز جهانی بدون خشونت ،، سرهنگ حسین بساطی فرمانده نیروی انتظامی کاشان ،شلتر و یک پناهگاه شبانه برای افراد بی خانمان

در دیدار فرمانده نیروی انتظامی با معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان مطرح شد

صعود گروه کوهنوردی شهید قنایی کارکنان بهزیستی شهرستان کاشان به قله ی کرکس مهر ماه 1400

صعود گروه کوهنوردی شهید قنایی کارکنان بهزیستی شهرستان کاشان به قله ی کرکس

کارمندان کوهنورد بهزیستی شهرستان کاشان به ارتفاعات ۳۸۹۵ متری کوه کرکس صعود کردند به گزارش ...

یک نظر

  1. با سلام خدمت همکاران عزیز

    سایت شما در وبلاگ بهزیستی هرمز لینک شد لطفا آدرس ما را در سایتتان لینک کنید با سپاس برای تماس با ما بااین شماره تماس بگیرید07635322244 دریانورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister