صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار ستادی | 12 اردیبهشت ،روز گرامیداشت مقام شامخ معلم گرامیباد

12 اردیبهشت ،روز گرامیداشت مقام شامخ معلم گرامیباد

هنوز صدای گامهایش طنین انداز خاطرات من است. هنوز زمزمه گرم محبتش گوش نواز روح من است و هنوز اخم او را به هنگام درس جواب دادن به خاطر دارم که چگونه در عین رافت ،برافروخته می شد ،اگر پاسخی به او می دادم  چطور با مهربانی به من تذکر می داد .چگونه دستان مهربانش را بر روی دستان من می گذاشت تا شیوه قلم به دست گرفتن را بیاموزم و انحنای حروف را با دقت به من آموزش می داد .چگونه از تاریخ ایران عزیزم می گفت و چطور جغرافی کشور را به من آموزش می داد. چگونه ضرب و جمع محبت را یاد می داد و چطور تقسیم نان را آموزش می داد ،چگونه از تفریق غصه ها می گفت و همواره سفارش کرد : پشتیبان همدیگر باشید که مبادا دلهایتان از تنهایی بلرزد.

آری امروز روز اوست ،من با دستهای خالی رو به آسمان می کنم و با تمام وجود سرمایه دل خود را که جز دعای خیر نیست نثار راهش می کنم و از خداوند مهربان می خواهم ضرب و جمع دلش را پر مهر و همواره در تقسیم مهربانی استوار باشد.

 

امین عسگری

رئیس اداره بهزیستی کاشان

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آیین گرامیداشت فرزندان مکلف کارکنان اداره بهزیستی شهرستان کاشان برگزار شد

آیین گرامیداشت فرزندان به سن تکلیف رسیده کارکنان اداره بهزیستی شهرستان کاشان

در روزهای گرامیداشت هفته ی دولت و با حضور متقی نژاد معاون مدیر کل و ...

افتتاحیه هفته بهزیستی سال 1400، هفته بهزیستی سال 00

از ۲۵ تیر ۹۹ تا ۲۵ تیر ۱۴۰۰ تعداد ۴۰۵ طرح اشتغالزایی، مسکن و مرکز توانبخشی بهزیستی کاشان به بهره برداری رسید

رییس اداره بهزیستی کاشان از اجرای ۴۰۵ طرح اشتغالزایی، مسکن و مرکز توانبخشی این اداره ...

۲ نظرات

  1. بسيار عالي

  2. با سلام و احترام

    ضمن تشکر ما هم روز معلم را به کلیه معلمان عزیز و پرتلاش تبریک عرض نموده آرزوی سلامتی و دعای خیر همه دانش آموزان و دانشجویان را از درگاه ایزد متعال برای همه معلمان آرزومندم. متن شما هم زیبا بود با سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister