صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار مشارکت ها | پرداخت کمک هزینه بلاعوض ازدواج به معلولان

پرداخت کمک هزینه بلاعوض ازدواج به معلولان

دبیر ستاد ازدواج سازمان بهزیستی کشور، گفت: کمک هزینه ازدواج به صورت رایگان و بلاعوض به زوج‌های معلول و همچنین افرادی که با معلولان ازدواج می‌کنند تعلق می‌گیرد.

رضا کردی ضمن اعلام این خبر، افزود: در سال گذشته 25 هزار زوج معلول و مددجو که تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار داشتند کمک هزینه ازدواج دریافت کردند.

وی همچنین از پرداخت کمک هزینه ازدواج به افرادی که با معلولان ازدواج می کنند خبر داد و اظهار داشت: این کمک هزینه به مبلغ 10 میلیون ریال است و به زوج های معلول و همچنین افرادی که با معلولان ازدواج می کنند تعلق می گیرد.

کردی در ادامه به پرداخت 2 میلیارد و 200 هزار تومان از سوی سازمان بهزیستی کشور در قالب کمک هزینه ازدواج به معلولان و مددجویان تحت پوشش اشاره کرد و ادامه داد: ستاد ازدواج سازمان بهزیستی از سال 87 کار خود را آغاز کرده است و توانسته با اتخاذ تدابیر و برنامه ریزی های منسجم روند رو به رشدی را داشته باشد.

وی در خاتمه گفت: کمک هزینه ازدواج سازمان بهزیستی به طور رایگان و بلاعوض به مددجویان پرداخت می شود تا این افراد زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

 

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

برگزاری جلسه توجیهی مسكن واشتغال در اداره بهزیستی کاشان

جلسه توجیهی مسکن واشتغال در اداره بهزیستی کاشان برگزار شد. در این جلسه کریم زاده- ...

برگزاري جلسه توجيهي غربالگري شنوايي

اداره بهزيستي كاشان،در راستاي افزايش تعامل بين بخشي وكاهش وپيشگيري از معلوليت شنوايي ،جلسه توجيهي ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister