صفحه اصلی | آرشیو اخبار | ارائه کارت خرید اعتباری به همه کارمندان

ارائه کارت خرید اعتباری به همه کارمندان

قائم مقام معاونت توسعه فناوری اطلاعات وزارت بازرگانی از آمادگی این وزارتخانه برای ارائه کارت خرید اعتباری در قالب به همه کارکنان دولت خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از واحد مرکزی خبر، صمد سلیمانی گفت: با همکاری 15 بانک ، صدور این کارت ها تامین مالی شده است و دستگاه های مختلف باید اطلاعات کارکنان خود را به وزارت بازرگانی ارائه کنند.
وی افزود: کارمندان دولت می توانند با مراجعه به سایت www.mr1389.ir از آخرین وضع صدور کارت خود اطلاع حاصل کنند یا با مرکز پاسخگویی طرح میزان به شماره 0218692 تماس بگیرند.
سلیمانی گفت : در مراحل بعدی پیش بینی شده است برای قشرهایی مانند بازنشستگان و کارگران نیز این کارت ارئه شود و در مجموع 20 میلیون خانوار از این طرح بهره مند شوند. سلیمانی با بیان اینکه اعتبار این کارت ها یک و نیم میلیون تومان است، گفت: سال آینده امکاناتی از جمله فروش اقساطی و کالابرگ الکترونیک نیز از طریق کارت میزان ارائه می شود و سبد کالای کارمندان دولت نیز در آینده از طریق این کارت داده خواهد شد.
وی افزود : دارندگان این کارت می توانند کالاهای مختلف از جمله لوازم خانگی و برخی اقلام خوراکی مانند برنج را به صورت اعتباری از فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف خریداری کنند و اوایل سال آینده کالاهای خوراکی متنوع تر و کالاهای مصرفی نیز به این فهرست اضافه خواهد شد.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister