صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار اجتماعی | همه مددجويان استان اصفهان صاحب‌خانه مي‌شوند

همه مددجويان استان اصفهان صاحب‌خانه مي‌شوند

محمود محمدزاده  در مراسم توديع و معارفه رئيس اداره بهزيستي كاشان اظهار داشت: 3 هزار و 500 نفر مددجوي اين استان كه در سال 89 موفق به ثبت نام در سايت سازمان بهزيستي شده‌اند با همكاري بنياد مسكن و مسكن و شهرسازي استان اصفهان تا پايان سال 90 واحدهاي مسكوني آنان تحويل مي‌شود.
وي افزود: علاوه براين تعداد 3 هزار و 500 نفر مددجوي ديگر متقاضي مسكن نيز تا پايان سال 91 خانه‌دار مي‌شوند.
وي در ادامه با اشاره به ارائه 54 نوع خدمات به جامعه 300 هزار نفري مددجويان استان اصفهان تصريح كرد: از اين تعداد مددجوي استان اصفهان به 110 هزار نفر به صورت مستمر و 190 هزار نفر به صورت غيرمستقيم خدمات مختلف از طريق بهزيستي ارائه مي‌شود.
به گفته وي اين خدمات شامل معلولان، ناشنوايان ، نابينايان، سالمندان، بيماران اعصاب و روان، بيماران نخاعي، معلولان ذهني، زنان سرپرست خانواده، كودكان بدسرپرست مي‌شود.
محمدزاده با اشاره به خدمات‌دهي حدود يك‌هزار و 800 مركز در سطح استان به مددجويان خاطرنشان كرد: اين مراكز ساليانه بيش از 600 ميليارد ريال اعتبارات ملي و جاري را در بخش خدمات‌دهي به مددجويان صرف مي‌كنند.
مديركل بهزيستي استان اصفهان افزود: علاوه بر اعتبارات دولتي سالانه بيش از 150 تا 200 ميليارد ريال نيز از طريق كمك‌هاي مردمي به مددجويان در راستاي توانمندسازي، درمان و بازتواني زنان سرپرست خانوار و معلولان و سالمندان كمك مي‌شود تا از اين طريق بتوان در مسير عدالت‌محوري و توسعه خدمات اجتماعي حركت كرد.
وي تصريح كرد: بعد از بيش از 32 سال فعاليت دراين اداره كه خود يك كتاب براي سازمان بهزيستي حساب مي‌شود پذيرفته‌ام كه درسازمان بهزيستي نمي‌توان آرمان‌گرا بود و هميشه بايد واقعيت‌ها را ملاك قرار داد.
محمدزاده از ديگر اقدامات سازمان بهزيستي را تقبل پرداخت بخشي از حق بيمه مربيان مهدهاي كودك و مراكز توانبخشي خصوصي ذكر و اضافه كرد: مقداري سهميه بنزين با بهاي بسيار پايين براي معلولاني كه با وسايل نقليه شخصي تردد دارند در نظر گرفته شده كه به زودي به مراكز بهزيستي شهرستان‌ها اعلام مي‌شود.
وي در ادامه از ايجاد رشته كارشناسي پيش دبستاني در دانشگاه جامع علمي و كاربردي خبر داد و يادآور شد: اين رشته فرصت مناسبي است تا كاركنان مراكز بهزيستي با تحصيل در اين رشته، در زمينه تخصصي و مرتبط با كارشان تحصيل كنند.
به گفته وي با تعامل صورت گرفته با آموزش و پرورش مهدهاي كودك تا سه سال ديگر نيز زير نظر سازمان بهزيستي هستند و بعد از آن در يك برنامه چهار ساله به تدريج به ادره آموزش و پرورش مي‌پيوندند.
محمود محمدزاده مديركل بهزيستي استان اصفهان براي شركت در مراسم توديع و معارفه رئيس اداره بهزيستي كاشان به اين شهرستان سفر كرده ‌است.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

کمک هزینه فرزندان چندقلو بهزیستی

بازدید از منزل خانواده های دارای چند قلو

به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی از منزل سه خانواده  چند قلویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان ...

تجلیل از دختران امداد بگیر تحت پوشش بهزیستی به مناسبت روز دخترولادت حضرت معصومه روز دختر در بهزیستی

تجلیل از دختران امداد بگیر تحت پوشش بهزیستی به مناسبت روز دختر

بمناسبت گرامیداشت روز دختر،طی نشستی با حضور متقی نژاد معاون مدیرکل و رئیس اداره، دکتر ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister