صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار توانبخشی | موفقيت ورزشكاران معلول پيام استواري ملت ايران است

موفقيت ورزشكاران معلول پيام استواري ملت ايران است

وزير رفاه و تامين اجتماعي گفت: موفقيت ورزشكاران جانباز و معلول كشور مان در ميادين ورزشي نشان تلاش بي وقفه آنان است كه با عزم و اراده راسخ به قلل افتخار دست يافته اند.

مهندس صادق محصولي در همايش « تجليل از مدال آوران بازي‌هاي پاراالمپيك آسيايي گوآنگ‌جو» با  اشاره به پيروزي انقلاب اسلامي و حفظ آن ، ورزشكاران جانباز و معلول كشوررا به الگو برداري  از انقلاب فرا خواند  و گفت : همانگونه كه اين انقلاب با تلاش رهبري و مردم در طول اين سالها حفظ شد ورزشكاران عزيز ما نيز بايد با الگوبرداري از اين انقلاب و با تمرين و تلاش بيشتر بتوانند در حفظ اين قهرماني بكوشند و موجب رشد و ارتقاي سطح ورزشي خود شوند.
وي توجه به ورزش قهرماني و همگاني را ضروري دانست و گفت: هم ورزش عمومي و هم ورزش قهرماني بايد مورد توجه قرار گيرد،  البته توجه به ورزش همگاني به رشد ورزش قهرماني در كشور كمك خواهد كرد.
مهندس محصولي توجه حرفه اي به ورزش را يكي از عوامل مؤثر در رشد و توسعه ورزش قهرماني خواند و اظهارداشت: مسوولين ورزش كشور در سازمان تربيت بدني ، فدراسيون معلولين و جانبازان در تلاشند تا با برنامه ريزي مناسب به اين مهم دست يابند و اميدوارم زمينه لازم براي ورزش جانبازان و معلولان به صورت حرفه اي فراهم شود .
وزير رفاه و تامين اجتماعي بر حمايت دولت و وزارت رفاه و رشد و توسعه ورزش معلولين و جانبازان تاكيد كرد و گفت : دولت و وزارت رفاه به عنوان متولي حوزه معلولين در تلاشند تا زمينه رشد و پيشرفت ورزش جانبازان و معلولين فراهم شود كه با برنامه ريزي قويتر شاهد درخشش هر چه بيشتر ورزشكاران معلول و جانباز كشورمان در ميادين مختلف ورزشي باشيم.
مهندس محصولي با اشاره به در پيش بودن مسابقات پاراالمپيك لندن گفت: براي قهرماني در اين مسابقات بايد از همين حالا خودمان را  آماده كنيم و در اين بين هم  سازمان تربيت بدني و هم وزارت رفاه از ورزشكاران حمايت خواهد كرد.
وزير رفاه و تامين اجتماعي بر مناسب سازي و ايجاد سالن هاي ورزشي مخصوص جانبازان و معلولين تاكيد كرد و تصريح كرد: ضمن پيگيري مناسب سازي حوزه هاي شهري بايد مناسب سازي سالن هاي ورزشي را مورد توجه قرار داد و با ايجاد سالن هاي ورزشي مخصوص جانبازان و معلولين زمينه به فعليت رسيدن استعدادهاي آنان را در تمامي رشته هاي ورزشي فراهم كرد.


در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

سازمان وظیفه عمومی ناجا،معافیت قرزند تحت پوشش بهزیستی از خدمت سربازی

معافیت یکی از فرزندان خانواده تحت پوشش بهزیستی از سربازی

برابر ماده ۴۴ مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی، یکی از فرزندان خانواده‌های تحت پوشش سازمان بهزیستی یا کمیته امداد امام خمینی (ره)، می‌توانند از معافیت سربازی بهره‌مند شوند.

سومین کتاب شعر شیرین عربشاهی- شاعره توانخواه کاشانی- با عنوان «به تُ فکر می کنم »در 167 صفحه و در قالب غزل و شعر سپید عاشقانه از سوی انتشارات قلم طلایی کاشان روانه بازار نشر شد

سومین کتاب شعر شاعره توان خواه کاشانی روانه بازار نشر شد

سومین کتاب شعر شیرین عربشاهی- شاعره توانخواه کاشانی- با عنوان «به تُ فکر می کنم »در ۱۶۷ صفحه و در قالب غزل و شعر سپید عاشقانه از سوی انتشارات قلم طلایی کاشان روانه بازار نشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin