صفحه اصلی | آرشیو اخبار | یارانه نقدی ماه های اسفند و فروردین یکجا پرداخت می شود

یارانه نقدی ماه های اسفند و فروردین یکجا پرداخت می شود

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت : یارانه نقدی مرحله دوم مشابه رقم یارانه مرحله اول و برای دوماه (اسفند و فروردین) پرداخت می شود .


سید شمس الدین حسینی با بیان اینکه نظر مجلس شورای اسلامی هم همین است افزود : پرداخت یارانه نقدی بصورت دوماهه علاوه بر کاهش هزینه های اداری ، حجم قابل مدیریت تری از منبع را در اختیار خانوارها قرار می دهد . وی با تاکید بر اینکه همه افراد واجد شرایط که در مرحله قبل یارانه نقدی دریافت کرده اند ، در این مرحله نیز یارانه دریافت می کنند گفت : تلاش بر این است کسانی که مدارکشان ناقص بود و در مرحله قبل به هر علتی از قلم افتاده بودند ، تا انجا که ممکن است تحت پوشش قرار بگیرند . وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره یارانه نقدی ساکنان مناطق محروم نیز تاکید کرد : در این مرحله هم مشابه دوره قبل عمل می شود و یارانه نقدی ساکنان مناطق محروم افزایش نمی یابد . سیدشمس الدین حسینی همچنین در ارزیابی خود از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها طی حدود یک ماه و نیم گذشته گفت : هرچه زمان بیشتر سپری می شود ، ما از مزایای این طرح بیشتر بهره مند می شویم ، شاید یکی از مهمترین دستاوردهای ان که خیلی زود نمود پیدا کرد بحث صرفه جویی ها بود . وی با موفق ارزیابی کردن اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها افزود : امار و ارقامی که در ستاد ارائه شد حکایت از ان دارد که ما در بعضی از اقلام فراورده های سوختی در این مدت کوتاه بصورت مقایسه ای حدود 20 درصد صرفه جویی داشتیم که این صرفه به اقتصاد ملی برمی گردد . وزیر امور اقتصادی و دارایی با برشمردن دلایل صرفه جویی های حاصل از اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها گفت : رفتار هوشیارانه و حکیمانه مردم که با تجدید نظر در شیوه استفاده از انرژی صورت گرفت توانستند این صرفه ملی را به اقتصاد کشورمان هدیه کنند . وی با تقدیر از اقدامات صنعتگران و فعالان اقتصادی ، به قاچاق بخش قابل توجهی از این ثروت اشاره کرد و افزود : با اصلاحی که در قیمت ها صورت گرفت قاچاق هم در بسیاری از این حامل ها از بین رفت و یا در حال افول است ، البته این صرفه ها به بخش انرژی محدود نمی شود . وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین گفت : ضایعات در بخش نان هم بشدت درحال کاهش است و صرفه جویی های قابل توجهی در مصرف ارد و نان پدید امده است که بخشی از ان به شیوه رفتارها برمی گردد .

منبع : پایگاه اطلاع رسانی دولت

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister