صفحه اصلی | آرشیو اخبار | سهمیه ۶۰ لیتری بنزین و ابطال سهمیه گازوئیل ۱۶٫۵ تومانی

سهمیه ۶۰ لیتری بنزین و ابطال سهمیه گازوئیل ۱۶٫۵ تومانی

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با اشاره به اختصاص 60 لیتر سهمیه بنزین 400 تومانی برای خودروهای شخصی در بهمن‌ماه گفت: از ابتدای این ماه سهمیه گازوئیل 16.5 تومانی حذف و خودروهایی که تا این تاریخ از این سهمیه استفاده نکرده باشند، سهمیه آنها باطل و سوخت می‌شود

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با اشاره به اختصاص 60 لیتر سهمیه بنزین 400 تومانی برای خودروهای شخصی در بهمن‌ماه گفت: از ابتدای این ماه سهمیه گازوئیل 16.5 تومانی حذف و خودروهایی که تا این تاریخ از این سهمیه استفاده نکرده باشند، سهمیه آنها باطل و سوخت می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از فارس ،محمد رویانیان در نشست خبری با اشاره به اینکه سهمیه بنزین بهمن‌ماه برای خودروهای شخصی همانند ماه دی به میزان 60 لیتر با قیمت 400 تومان در نظر گرفته شده اظهار داشت: این رقم برای تاکسی‌های بنزین سوز شهری 500 و بنزین‌سوز جاده‌ای 750 لیتر در نظر گرفته شده است.
وی افزود: سهمیه بنزین بهمن ماه برای تاکسی‌های دوگانه‌سوز شهری 300 و دوگانه‌سوز برون‌شهری 500 لیتر منظور می‌شود.
رویانیان در خصوص اختصاص سهمیه گازوئیل برای خودروهای دیزلی نیز گفت: براساس متوسط مصرف 9 ماهه گذشته این خودروها سهمیه گازوئیل برای آنها در نظر گرفته شده است که البته این خودروها امکان دریافت گازوئیل به میزان 3 برابر سهمیه روزانه با توجه به جدول مشخص شده را در طول یک روز دارند.
رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور یادآور شد: از ابتدای بهمن ماه سهمیه گازوئیل 16.5 تومانی حذف می‌شود و خودروهایی که تا این تاریخ از این سهمیه استفاده نکرده باشند سهمیه آنها باطل و سوخت می‌شود.


در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister