صفحه اصلی | آرشیو اخبار | وام‌های ضروری به بازنشستگان 22 بهمن پرداخت می‌شود

وام‌های ضروری به بازنشستگان 22 بهمن پرداخت می‌شود

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری به 60 هزار نفر از بازنشستگان کشوری همزمان با 22 بهمن خبر داد.

ایراندخت عطاریان با اشاره به برگزاری مراسم قرعه کشی پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری اظهار داشت: براساس اطلاعیه صندوق از دهم آذر تا روز دهم دی ماه، حدود 83 هزار بازنشسته و وظیفه بگیر فرم درخواست وام را از طریق سایت صندوق بازنشستگی کشوری تکمیل کرده‌اند که در نهایت با برگزاری مراسم قرعه کشی 60 هزار نفر از آنها انتخاب شدند.

وی در خصوص مبلغ وام پرداختی به بازنشستگان و شرایط باز پرداخت آن افزود: مبلغ وام‌ها بین 500 هزار تا یک میلیون تومان است ضمن اینکه اقساط این وام 36 ماهه است و همزمان با 22 بهمن وام‌ها پرداخت می‌شود.

عطاریان ادامه داد: صندوق بازنشستگی جهت حمایت بیشتر از بازنشستگان کشوری در زمینه اقتصادی تصمیم به پرداخت تسهیلات به این افراد گرفته است ضمن اینکه سال آتی نیز این تسهیلات ادامه خواهد داشت و بقیه بازنشستگان می‌توانند از آن استفاده کنند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از ارائه برنامه‌های فرهنگی به بازنشستگان خبر داد و اضافه کرد: سطح و کیفیت برنامه‌ها نسبت به سال گذشته بهتر شده است به طوری که در سال جاری بازنشستگان و خانواده‌هایشان از بسیاری از برنامه‌ها استفاده کردند

منبع :خبرگزاری فارس

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister