صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار توانبخشی | عملکرد معلولان در بازی‌های گوانژو چین

عملکرد معلولان در بازی‌های گوانژو چین

در نخستین دوره بازی‌های پاراآسیایی157 ورزشکار ایرانی شرکت کردند. این رقابت‌ها از روز دوشنبه 22 آذرماه آغاز شده و به مدت یک هفته با حضور ورزشکاران 45 کشور جهان ادامه داشت.

ورزشکاران معلول کشورمان در نخستین روز بازی های پاراآسیایی در گوانگجو به سه مدال طلا دست پیدا کردند.

شاهین ایزدیار در مسابقات شنای رشته 100 متر آزاد کلاس S10 با زمان یک دقیقه و شش صدم ثانیه اولین مدال طلای کاروان ایران را به دست آورد. وی همچنین چهار صدم ثانیه رکورد آسیا را بهبود بخشید.

وحید کشتکار نیز در رشته 400 متر آزاد کلاس S12 نابینایان با زمان 5 دقیقه و 12 ثانیه و 18 صدم ثانیه دومین مدال طلا را برای ایران به ارمغان آورد. کشتکار همچنین 15 ثانیه و 57 صدم ثانیه رکورد آسیا را بهبود بخشید. در این ماده 11 شناگر حضور داشتند که امین گل مهدی دیگر ورزشکار کشورمان به مقام یازدهم رسید.

همچنین علی نیکخو حسین آبادی در رشته 100 متر آزاد کلاس S6 با زمان یک دقیقه و 23 ثانیه و 92 صدم ثانیه به مدال برنز رسید. در این رشته شناگران مالزی و کره‌جنوبی به مدال‌های طلا و نقره رسیدند.  رمضان صالح نژاد سومین مدال طلای کاروان ایران را در بازی‌های پاراآسیایی بر گردن آویخت.

در ادامه روز نخست از اولین دوره بازی های پارا آسیایی رمضان صالح نژاد موفق شد به عنوان قهرمانی رقابت‌های تفنگ بادی 10 متر مردان دست پیدا کند.
ورزشکاران ایران دو مدال طلای دیگر کسب کردند
تعداد مدال های طلای ورزشکاران ایران در نخستین دوره بازی های پاراآسیایی به پنج رسید.

عباس دیانی اصل امروز در ماده 1500 متر کلاس تی 46 رقابت های دو و میدانی بازی های آسیایی موفق شد با ثبت زمان 4:17:93 دقیقه به مدال طلا برسد.

دیگر ورزشکار طلایی ایران در رقابت های امروز سه شنبه، عرفان حسینی بود که در رقابت های پرتاب نیزه، ضمن بهبود بخشیدن رکورد جهان، مدال طلا را هم کسب کرد. حسینی با پرتاب 55 متر و 98 سانتیمتری خود به مدال طلا دست پیدا کرد.

کاروان ایران در روز نخست این بازی ها صاحب سه مدال طلا شده بود. شاهین ایزدیار در مسابقات شنای رشته 100 متر آزاد کلاس S10 ، وحید کشتکار در رشته 400 متر آزاد کلاس S12 نابینایان و رمضان صالح نژاد در رقابت‌های تفنگ بادی 10 متر مردان به مدال طلا رسیده بودند.

باقری جدی صاحب مدال طلا شد
جلیل باقری جدی به عنوان قهرمانی ماده پرتاب وزنه رقابت‌های دوومیدانی نخستین دوره بازی‌های پاراآسایی دست پیدا کرد.

باقری جدی امروز سه شنبه در کلاس اف 54/55/56 موفق شد با پرتابی به اندازه 10 متر و 89 سانتیمتر به مدال طلا دست پیدا کند. در این بخش “ترینچ کونگ لوآن” از ویتنام و “خمیس ازکوت” از فلسطین به مدال‌های نقره و برنز دست پیدا کردند.

این ششمین مدال طلای ورزشکاران ایرانی در بازی‌های پاراآسیایی در گوانگجو به حساب می‌آید.

ورزشکاران کشورمان پیش از این توسط  شاهین ایزدیار در ماده 100 متر آزاد کلاس S10 مسابقات شنا، وحید کشتکار در ماده 400 متر آزاد کلاس S12 مسابقات شنای نابینایان، رمضان صالح‌نژاد در رقابت‌های تفنگ بادی 10 متر مردان، عباس دیانی اصل در ماده 1500 متر کلاس تی 46 رقابت‌های دوومیدانی و عرفان حسینی در رقابت‌های پرتاب نیزه به مدال طلا رسیده‌اند.

حمزه محمدی ایران را صاحب هفتمین مدال طلا کرد
وزنه بردار دسته 60- کیلوگرم ایران موفق شد به مدال طلای رقابت های پاورلیفتینگ پاراآسیایی در گوانگجوی چین دست پیدا کند.

محمدی با بالای سر بردن وزنه 197.5 کیلوگرمی به عنوان نخست بازی های پاراآسیایی در گوانگجو دست یافته و کاروان ایران را صاحب هفتمین مدال طلای رقابت ها کرد.

این هفتمین مدال طلای ورزشکاران ایرانی در بازی‌های پاراآسیایی در گوانگجو به حساب می‌آید. ورزشکاران کشورمان پیش از این توسط  شاهین ایزدیار در ماده 100 متر آزاد کلاس S10 مسابقات شنا، وحید کشتکار در ماده 400 متر آزاد کلاس S12 مسابقات شنای نابینایان، رمضان صالح‌نژاد در رقابت‌های تفنگ بادی 10 متر مردان، عباس دیانی اصل در ماده 1500 متر کلاس تی 46 رقابت‌های دوومیدانی و عرفان حسینی در رقابت‌های پرتاب نیزه به مدال طلا رسیده‌اند.

ایران با کسب 7 مدال طلا در رده سوم جدول توزیع مدال‌ها قرار دارد
ایران با کسب 7 مدال طلا در پایان دومین روز بازی های پاراآسیایی 2010 در رده سوم جدول رده بندی توزیع مدال ها قرار دارد.

چین، میزبان بازی ها، با کسب 43 مدال طلا، 22 نقره، 18 برنز و مجموع 83 مدال در رتبه نخست جدول رده بندی توزیع مدال ها قرار دارد. ژاپن با 9 مدال طلا، 14  نقره و 6 برنز و مجموع 29 مدال در جایگاه دوم است و ایران با 7 طلا، 6 نقره و 7 برنز در رتبه سوم ایستاده است.

بر پایه این گزارش، کره جنوبی با 5 طلا، 9 نقره و 10 برنز در جایگاه چهارم قرار دارد و چین تایپه ، تایلند و هنگ کنگ جایگاه های بعدی را به خود اختصاص داده اند.

طلایی های ایران تا پایان روز دوم مسابقات به این شرح هستند: شاهین ایزدیار در ماده 100 متر آزاد کلاس S10 مسابقات شنا، وحید کشتکار در ماده 400 متر آزاد کلاس S12 مسابقات شنای نابینایان، رمضان صالح‌نژاد در رقابت‌های تفنگ بادی 10 متر مردان، عباس دیانی اصل در ماده 1500 متر کلاس تی 46 رقابت‌های دوومیدانی ، عرفان حسینی در رقابت‌های پرتاب نیزه و حمزه محمدی در پاورلیفتینگ به مدال طلا رسیده‌اند.

ایزدیار در شنای 50 متر آزاد طلا گرفت

شاهین ایزدیار در ماده 50 متر آزاد رقابت های شنای پاراآسیایی گوانگجو به مدال طلا دست پیدا کرد.

ایزدیار که پیش از این در 100 متر آزاد به مدال طلا رسیده بود صبح امروز در سالن آکواتیکس مجموعه ورزشی آ او تی، در ماده 50 متر شنای آزاد مردان در کلاس S10 علاوه بر کسب نشان طلا، رکورد آسیا را هم به میزان یک ثانیه و 71 صدم ثانیه بهبود بخشید.

ایران با قرار گرفتن در جایگاه دوم به کار خود در سومین روز بازی ها پایان داد

کاروان ورزشی ایران تحت عنوان “محرم” با قرار گرفتن در جایگاه دوم نخستین دوره بازی های پاراآسیایی که در گوانگجوی چین در حال برگزاری است به کار خود در سومین روز این رقابت ها پایان داد.

چین، میزبان بازی ها، با کسب 77 مدال طلا، 43 نقره، 37 برنز و مجموع 157 مدال در رتبه نخست جدول رده بندی توزیع مدال ها قرار دارد، ایران با 14 طلا، 10 نقره ، 9 برنز و مجموع 33 مدال در رتبه دوم یستاده و ژاپن با 13 مدال طلا، 23 نقره و 16 برنز و مجموع 52 مدال در جایگاه سوم است.

بر پایه این گزارش، تایلند و کره جنوبی با 9 و 7 مدال طلا در جایگاه های چهارم و پنجم قرار دارند.

طلایی های ایران تا پایان روز سوم مسابقات به این شرح هستند:

* شاهین ایزدیار در ماده 100 متر آزاد کلاس S10 مسابقات شنا* وحید کشتکار در ماده 400 متر آزاد کلاس S12 مسابقات شنای نابینایان

* رمضان صالح‌نژاد در رقابت‌های تفنگ بادی 10 متر مردان

* عباس دیانی اصل در ماده 1500 متر کلاس 46 T رقابت‌های دوومیدانی

* عرفان حسینی در کلاس F/13  رقابت‌های پرتاب نیزه

* حمزه محمدی در دسته 60- کیلوگرم پاورلیفتینگ

* جلیل باقری جدی در کلاس 54/55/56 F پرتاب وزنه

* مرضیه صدقی در پرتاب نیزه کلاس F54/55/56

* شاهین ایزدیار در ماده 50 متر شنای آزاد

* فرهاد رایگا در کلاس F42 پرتاب وزنه

* سلمان آب باریکی در کلاس F34 پرتاب وزنه

* مجید فرزین در دسته 75- کیلوگرم پاورلیفتینگ

* جاوید احسان شکیب در کلاس F57/58 پرتاب دیسک

* سعید رحمتی در وزن 66- کیلوگرم جودوی نابینایان

پرتابگر تیم ملى دوومیدانى جانبازان و معلولان کشورمان نخستین مدال روز چهارم بازی‌هاى پاراآسیایى 2010 را که از جنس برنز بود، از آن خود کرد.

على امیدى صبح امروز در ماده پرتاب نیزه کلاس f44 به میدان رفت و با رکورد 50 متر 99 سانتیمتر به مقام سوم و مدال برنز دست یافت. در این ماده 10 شرکت کننده حضور داشتند و ورزشکارانى از کشور چین به ترتیب با رکورد 58 متر 53 سانتیمتر و 54 متر و 26 سانتیمتر به مقام‌هاى اول و دوم دست یافتند.

برتری بانوان والیبال نشسته ایران مقابل ژاپن

تیم والیبال نشسته بانوان ایران در بازی‌هاى پارآسیایى 2010 گوانگجو مقابل ژاپن به برترى رسید. در سومین روز بازی‌هاى پارآسیایى تیم ملى والیبال نشسته بانوان کشورمان با نتیجه 3 بر صفر از سد ژاپن گذشت تا مقتدرانه راهى مرحله نیمه نهایى شود.

ملی‌پوشان ایران در سه ست پیاپى با نتایج (26 بر 24)، (25 بر 18) و (25 بر 23) حریف خود را شکست دادند.

در دیدار نیمه‌نهایى که روز جمعه برگزار می‌شود، تیم ملى بانوان ایران براى رسیدن به دیدار فینال، بار دیگر مقابل ژاپن به میدان می‌رود. تیم ملى والیبال نشسته مردان ایران نیز جمعه در مرحله نیمه نهایى با تیم عراق روبه‌رو خواهد شد.

مدال‌هاى نقره و برنز پرتاب وزنه بانوان به ایران رسید

مرضیه صدیقى و لیلا ملکى ملى پوشان تیم دوومیدانى معلولان ایران دو مدال نقره و برنز مسابقات پرتاب وزنه بازى‌هاى پاراآسیایى 2010 را از آن خود کردند.

مسابقات دوومیدانى نخستین دوره بازى‌هاى پاراآسیایى 2010 گوانگجو امروز در گوانگجو براى سومین روز پیگیرى شد و مرضیه صدیقى با رکورد 7 متر و 38 سانتیمتر مدال نقره پرتاب وزنه کلاس f 54 تا 56 را به دست آورد. در این ماده 11 شرکت کننده حضور داشتند و لیلا ملکى با رکورد 7 متر و 9 سانتیمتر به مقام سوم رسید و مدال برنز این ماده را بر گردن آویخت.

در این ماده پرتابگر چینى با رکورد 8 متر و 37 سانتیمتر به مدال طلا دست یافت. صدیقى و ملکى پیش از این به ترتیب موفق به کسب مدال طلا و نقره پرتاب نیزه نخستین دوره بازى‌هاى پاراآسیایى گوانگجو شده بودند.

نعمتى به مدال برنز مسابقات تیروکمان دست یافت

در چهارمین روز از نخستین دوره بازی‌هاى پاراآسیایى 2010 گوانگجو، زهرا نعمتى ملى پوش تیر وکمان کشورمان توانست به مدال برنز این مسابقات دست یابد.

در ادامه این رقابت‌ها و در رشته تیروکمان، زهرا نعمتى دیگر ورزشکار تیرو کمان کشورمان توانست در کلاس W1 و W2 و در ماده ریکرو انفرادى حریف چینى خود را شکست داده و به مدال برنز دست یابد.

ورزشکاران کشورهاى چین و کره جنوبی به ترتیب مقام هاى اول و دوم این مسابقات را بدست آوردند.

رنجبر فاتح پانزدهمین مدال طلای کاروان محرم

در چهارمین روز از نخستین دوره بازی‌هاى پاراآسیایى کاروان ورزشى ایران موفق شد تعداد نشان‌هاى طلایش را به عدد 15 برساند. در ادامه این رقابت‌ها و در رشته تیراندازى باکمان بازی‌هاى پاراآسیایى گوانگجو 2010 چین در دیدار فینال انفرادى ریکرو مردان در کلاس دابلیو 1 و 2 ، ابراهیم رنجبر با نتیجه  7 بر 3 “چنگ چانگ” از چین را شکست داد و به مدال طلای این رقابت دست یافت.

در دیدار رده بندى این بخش رهام شهابى‌پور با نتیجه 6 بر 4 از سد “لى هونگ گو” از کره جنوبى گذشت تا مدال برنز این رقابت نیز به ایران برسد.

مدال نقره تنیس روى میز به جواد فولادى رسید

ملى پوش تنیس روى میز کشورمان در چهارمین روز از مسابقات پاراآسیایى توانست با غلبه بر حریف کره‌اى خود اولین مدال نقره این بازی‌ها را از آن خود کند.

در چهارمین روز از مسابقات پاراآسیایى 2010 گوانگجو، ساعاتى پیش با رقابت ملى پوش کشورمان با حریفی از کره جنوبی پایان یافت و جواد فولادى در کلاس 5 (نشسته) توانست با امتیاز 3 بر یک بر حریف کره‌اى غلبه کرده و اولین مدال نقره این رشته را بر گردن آویزد. در همین رقابت‌ها ورزشکارانی از چین و کره جنوبی اول و سوم شد.

راضیه شیرمحمدى شانزدهمین مدال کاروان ایران را بدست آورد

در چهارمین روز از نخستین دوره بازی‌هاى پاراآسیایى راضیه شیرمحمدى ملى پوش تیروکمان کشورمان توانست شانزدهین مدال طلاى کاروان ایران را بدست بیاورد.

در ادامه این رقابت‌ها و در رشته تیروکمان ملى پوش تیروکمان کشورمان توانست در دیدار فینال و در ماده انفرادى ریکرو زنان در کلاس ایستاده با نتیجه  6 بر 2 حریف کره‌اى خود را شکست داده و شانزدهین مدال خوشرنگ طلا کاروان ایران را به ارمغان بیاورد. در این رقابت ورزشکارانی از کره جنوبی و چین به عناوین دوم و سوم دست یافت.

عساکره به فینال مسابقات جودوی نابینایان و کم بینایان راه یافت

هانی عساکره به فینال وزن 81- کیلوگرم رقابت‌های جودوی نابینایان و کم بینایان بازی‌های پاراآسیایی گوانگژو راه یافت.

عساکره امروز پنجشنبه در آغاز چهارمین روز بازی‌های پاراآسیایی با برتری مقابل حریفانی از مغولستان و ازبکستان به فینال وزن 81- کیلوگرم مسابقات جودوی نابینایان و کم بینایان بازی‌های پاراآسیایی گوانگجو راه یافت.

در مسابقات وزن 73- کیلوگرم بازیهای پاراآسیایی گوانگجو محمد علی شنانی از نماینده ازبکستان شکست خورد.

هفدهمین طلا کاروان ایران بر گردن کامران شکرى

در چهارمین روز از مسابقات پاراآسیایى 2010 گوانگجو، کامران شکرى ملى پوش دوومیدانى کشورمان توانست با غلبه بر حریفی از چین، هفدهمین مدال خوشرنگ طلا را براى کاروان محرم به ارمغان بیاورد.

در ادامه رقابت‌هاى دوومیدانی بازی‌هاى پاراآسیایى، کامران شکرى در کلاس F42 و در ماده پرتاب نیزه توانست با رکورد 46 متر و 84 سانتیمتر حریف چینى خود را شکست داد و هفدهمین مدال طلای کاروان ایران را بر گردن آویخت. در این رقابت ورزشکارانی از کشورهاى چین و تایلند به ترتیب دوم و سوم شدند.

صلحى پور به مدال نقره مسابقات وزنه برداری دست یافت

سیدحامد صلحى‌پور ملى پوش وزنه بردار کشورمان توانست در چهارمین روز از مسابقات پاراآسیایى دوازدهمین مدال نقره کاروان پارالمپیک را از آن خود کند.

ملى پوش وزنه بردار کشورمان در چهارمین روز از بازی‌هاى پاراآسیایى 2010 گوانگجوموفق شد در وزن 82.5 کیلوگرم و با مهار وزنه 215 کیلویى به مدال نقره این دوره از بازی‌ها دست پیدا کند. در این وزن ورزشکارانی از چین و عراق به ترتیب اول و سوم شدند.

کشتکار به مدال برنز مسابقات شنا دست یافت

وحید کشتکار شناگر تیم ملى نابینایان و کم بینایان ایران با کسب مدال برنز ماده 100 متر کرال پشت در روز چهارم بازى‌هاى پاراآسیایى، جمع مدال‌هاى خود را به عدد چهار رساند.

مسابقات شناى نخستین دوره بازى‌هاى پاراآسیایى 2010 گوانگجو امروز در استخر ورزشگاه “او آ تى” پیگیرى شد و کشتکار در ماده 100 متر کرال پشت کلاس S12 با زمان یک دقیقه و 24 ثانیه و 15 صدم ثانیه به مقام سوم دست یافت و مدال برنز این مسابقات را بر گردن آویخت. کشتکار پیش از این نیز موفق به کسب سه مدال طلا، نقره و برنز در نخستین دوره بازى‌هاى پاراآسیایى گوانگجو شده بود.

ایزدیار با کسب یک مدال برنز دیگر، پنج مدالى شد

شاهین ایزدیار شناگر تیم ملى  معلولان کشورمان با کسب مدال برنز ماده 200 متر مختلط انفرادى در روز چهارم بازى‌هاى پاراآسیایى، جمع مدال‌هاى صید شده خود در این پیکارها را به عدد پنج رساند.

مسابقات شناى نخستین دوره بازى هاى پاراآسیایى 2010 گوانگجو امروز در استخر ورزشگاه “او آ تى” پیگیرى شد و ایزدیار در ماده 200 متر مختلط انفرادى با زمان 2 دقیقه و 32 ثانیه و 81 صدم ثانیه به مقام سوم دست یافت.

در این ماده 6 شرکت کننده حضور داشتند و ورزشکارانى از کشور چین به ترتیب با رکورد 2 دقیقه و 22 ثانیه و 99 صدم ثانیه و 2 دقیقه و 25 ثانیه و 83 صدم ثانیه به مقام هاى اول ودوم دست یافتند.

ایزدیار پیش از این نیز موفق به کسب دو مدال طلا، یک نقره و یک برنز و بهبود بخشیدن به دو رکورد قاره کهن آسیا در نخستین دوره بازى‌هاى پاراآسیایى گوانگجو شده بود.

کسب چهار نشان نقره و برنز و پیروزی تیم فوتبال معلولان کشورمان مقابل ژاپن از دیگر موفقیت‌های امروز اعضای کاروان محرم در نخستین دوره بازی‌های پاراآسیایی بود.

تیم ملى فوتبال 5 نفره معلولان کشورمان امروز در روز عاشوراى حسینى و سومین بازى خود در بازیهاى پاراآسیایى 2010 گوانگجو مقابل ژاپن به برترى رسید.

ملى پوشان فوتبال کشورمان امروز پنجشنبه مقابل ژاپن قرار گرفتند و با برترى 2 بر صفر برابر این تیم، سومین پیروزى خود را بدست آوردند. حسین رجب پور هر دو گل تیم کشورمان را به ثمر رساند. تیم فوتبال 5 نفره کشورمان فردا ساعت 14 به وقت گوانگجو به مصاف تیم چین مى رود.

عساکره در جودوی نابینایان به مدال نقره رسید

هانى عساکره ملى پوش جودوکار کشورمان امروز در وزن 81- کیلوگرم توانست چهاردهمین مدال نقره کاروان کشورمان در بازی‌هاى پاراآسیایى را از آن خود کند.

این جودوکار کشورمان امروز در فینال وزن 81- کیلوگرم مسابقات جودوی نابینایان و کم بینایان با رقیب ژاپنى خود به رقابت پرداخت و در لحظات آخر مغلوب وی شد و به مدال نقره اکتفا کرد. او امروز در دور مقدماتى توانسته بود رقبایى از مغولستان و ازبکستان را شکست دهد و به مرحله فینال برسد.

یک مدال نقره و 2 برنز دیگر برای دوومیدانی کاران ایران

جلال خاکزادیه، سیامک صالح فرج‌زاده و فاطمه منتظرى، ملى پوشان دوومیدانى تیم جانبازان و معلولان کشورمان یک مدال نقره و 2 برنز مسابقات پرتاب دیسک بازی‌هاى پاراآسیایى 2010 را از آن خود کردند.

مسابقات دوومیدانى نخستین دوره بازى‌هاى پاراآسیایى 2010 گوانگجو امروز در ورزشگاه ”او آ تی” براى چهارمین روز پیگیرى شد و جلال خاکزادیه با رکورد 39 متر و 68 سانتیمتر و کسب 1000 امتیاز، مدال نقره پرتاب دیسک کلاس F32 تا 34 را به دست آورد.

در همین ماده سیامک صالح فرج‌زاده با رکورد 38 متر و 26 سانتیمتر و کسب 984 امتیاز به مقام سوم رسید و مدال برنز این ماده را بر گردن آویخت. همچنین در ماده پرتاب دیسک زنان کلاس F57 تا 58 فاطمه منتظرى با رکورد 27 متر 98 سانتیمتر پس از ورزشکارانی از چین و امارات مدال برنز را بدست آورد.

ایران با قرار گرفتن در جایگاه سوم به کار خود در چهارمین روز بازی‌ها پایان داد

کاروان ورزشی ایران تحت عنوان “محرم” با قرار گرفتن در جایگاه سوم به کار خود در چهارمین روز از نخستین دوره بازی‌های پاراآسیایی که در گوانگجوی چین در حال برگزاری است، پایان داد.

در پایان چهارمین روز از بازی‌های پاراآسیایی گوانگجو کاروان ورزشی کشورمان با کسب 18 مدال طلا، 15 نقره و 18 برنز رتبه سوم جدول رده بندی توزیع مدال‌ها را در اختیار دارد. در این رده بندی کاروان ورزشی چین با دستیابی به 118 مدال طلا، 68 نقره و 58 برنز صدرنشین است و ورزشکاران ژاپنی با کسب 20 مدال طلا،  29 نقره و 21 برنز دوم هستند.

پس از ورزشکاران چین، ژاپن و ایران، کاروان‌های ورزشی از کشورهای کره جنوبی، تایلند، مالزی، هنگ کنگ، چین تایپه، عراق و امارات به ترتیب رتبه‌های سوم تا دهم جدول توزیع مدال‌ها را در اختیار دارند.

طلایی‌های ایران تا پایان روز چهارم بازی‌های پاراآسیایی به این شرح هستند:

* شاهین ایزدیار در ماده 100 متر آزاد کلاس S10 مسابقات شنا

* وحید کشتکار در ماده 400 متر آزاد کلاس S12 مسابقات شنای نابینایان

* رمضان صالح‌نژاد در رقابت‌های تفنگ بادی 10 متر مردان

* عباس دیانی اصل در ماده 1500 متر کلاس 46 T رقابت‌های دوومیدانی

* عرفان حسینی در کلاس F/13  رقابت‌های پرتاب نیزه

* حمزه محمدی در دسته 60- کیلوگرم پاورلیفتینگ

* جلیل باقری جدی در کلاس 54/55/56 F پرتاب وزنه

* مرضیه صدقی در پرتاب نیزه کلاس F54/55/56

* شاهین ایزدیار در ماده 50 متر شنای آزاد

* فرهاد رایگا در کلاس F42 پرتاب وزنه

* سلمان آب باریکی در کلاس F34 پرتاب وزنه

* مجید فرزین در دسته 75- کیلوگرم پاورلیفتینگ

* جاوید احسان شکیب در کلاس F57/58 پرتاب دیسک

* سعید رحمتی در وزن 66- کیلوگرم جودوی نابینایان

* ابراهیم رنجبر تیراندازی با کمان

* راضیه شیرمحمدی تیراندازی با کمان

* کامران شکرى در کلاس F42 ماده پرتاب نیزه

* جواد حردانی که در کلاس 38/F37 ماده پرتاب دیسک

نوزدهمین مدال طلای کاروان ایران بر سینه سپهوند نشست

عضو تیم ملی دوومیدانی نوزدهمین مدال طلای کاروان ورزشی ایران در نخستین دوره بازیهای پاراآسیایی را به ارمغان آورد.

در ادامه رقابتهای نخستین دوره بازیهای پاراآسیایی که در گوانگجو چین جریان دارد ظهر امروز جمعه فرزاد سپهوند موفق شد نوزدهمین مدال ایران بر به ارمغان بیارود.

سپهوند در رقابتهای پرتاب دیسک و در ماده  F44  با پرتاب 52 متر و 60 سانتیمتر توانست  به مدال طلا دست پیدا کند تا علاوه بر کسب دهمین مدال تیم دوومیدانی کشورمان، نوزدهمین مدال طلای کاوران ورزشی ایران را به ارامغان بیارود.

“حمزه ندری” بیستمین ورزشکار طلایی کاروان ایران شد

عضو تیم جودو ایران با پیروزی برابر رقیبانش به مدال طلای بازیهای پاراآسیایی دست پیدا کرد و بیستمین مدال آور طلایی کاروان کشورمان نام گرفت.

در ادامه رقابتهای نخستین دوره بازهیای پاراآسیایی که در گوانگجو چین در جریان است بعدازظهر امروز جمعه حمزه ندری در رشته جودو در وزن +100 کیلوگرم  با پیروزی برابر همه رقیبانش به مدال طلا دست پیدا کرد.

این جودوکار کشورمان در شرایطی عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد که به علت تعداد کم تماشاگران، رقابتهای این وزن به صورت دوره ای برگزار شد و حمزه ندری با پیروزی برابر همه جودوکاران، عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و بیستمین مدال طلای کاروان ایران را به ارمغان آورد.

علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی قبل از این اعلام کرده بود به ورزشکاری که بتواند بیستمین مدال طلای کاروان ورزشی ایران ره به ارمغان بیاورد پاداش ویژه ای علاوه بر پاداشی که برای قهرمانان در نظر گرفته شده است ، پرداخت خواهد کرد.


ایران با قرار گرفتن در جایگاه چهارم به کار خود در پنجمین روز بازی‌ها پایان داد

کاروان ورزشی ایران تحت عنوان “محرم” با قرار گرفتن در جایگاه چهارم به کار خود در پنجمین روز از نخستین دوره بازی‌های پاراآسیایی که در گوانگجوی چین در حال برگزاری است، پایان داد.

چین در پایان روز پنجم با دستیابی به 156 مدال طلا، 96 نقره، 78 برنز و مجموع 330 مدال در صدر جدول رده بندی توزیع مدال‌ها قرار دارد، ژاپن با رسیدن به 27 مدال طلا، 34 نقره، 28 برنز و مجموع 89 مدال در رده دوم است، کره جنوبی با کسب 22 مدال طلا، 33 نقره، 25 برنز و در مجموع با 80 مدال در جایگاه سوم قرار دارد و ایران با دستیابی به 20 مدال طلا، 20 نقره، 25 برنز و مجموع 65 مدال چهارم است.

بر پایه این گزارش، کاروان ورزشی از کشورهای تایلند و چین تایپه هر کدام با کسب 13 و 8 مدال طلا در رده‌های پنجم و ششم جدول رده بندی توزیع مدال‌های نخستین دوره بازی‌های پاراآسیایی قرار دارند.

مدال آوران طلای ایران تاکنون عبارتند از:

* شاهین ایزدیار در ماده 100 متر آزاد کلاس S10 مسابقات شنا

* وحید کشتکار در ماده 400 متر آزاد کلاس S12 مسابقات شنای نابینایان

* رمضان صالح‌نژاد در رقابت‌های تفنگ بادی 10 متر مردان

* عباس دیانی اصل در ماده 1500 متر کلاس 46 T رقابت‌های دوومیدانی

* عرفان حسینی در کلاس F/13  رقابت‌های پرتاب نیزه

* حمزه محمدی در دسته 60- کیلوگرم پاورلیفتینگ

* جلیل باقری جدی در کلاس 54/55/56 F پرتاب وزنه

* مرضیه صدقی در پرتاب نیزه کلاس F54/55/56

* شاهین ایزدیار در ماده 50 متر شنای آزاد

* فرهاد رایگا در کلاس F42 پرتاب وزنه

* سلمان آب باریکی در کلاس F34 پرتاب وزنه

* مجید فرزین در دسته 75- کیلوگرم پاورلیفتینگ

* جاوید احسان شکیب در کلاس F57/58 پرتاب دیسک

* سعید رحمتی در وزن 66- کیلوگرم جودوی نابینایان

* ابراهیم رنجبر تیراندازی با کمان

* راضیه شیرمحمدی تیراندازی با کمان

* کامران شکرى در کلاس F42 ماده پرتاب نیزه

* جواد حردانی که در کلاس 38/F37 ماده پرتاب دیسک

* فرزاد سپهوند در ماده  F44  ماده پرتاب دیسک

* حمزه ندری وزن 100+ کیلوگرم جودو

چهار مدال طلا در روز ششم به دست آمد/ تعداد طلاهای ایران به 24 رسید

ورزشکاران ایران در صبح روز ششم مسابقات پاراآسیایی 2010 چهار مدال طلای دیگر کسب کردند تا مجموع مدال‌های کاروان کشورمان به عدد 24 برسد.

عباس دیانی اصل در رقابت‌های دوومیدانی ماده دوی 800 متر کلاس T46 با زمان 2:03:11 دقیقه به مدال طلا رسید. در این ماده “مازین ادوساری” از عربستان سعودی و “لالیث میهیندوکولاسوریا” از سریلانکا به مدال‌های نقره و برنز دست یافتند.

مهرداد کرم‌زاده در پرتاب دیسک کلاس F42 با پرتابی به اندازه 39.81 متر بالاتر از “وانگ لژنگ” چینی و “بسام ساوسان” از سوریه به مدال طلا  دست پیدا کرد.

علی نادری در پرتاب نیزه کلاس F54/55/56 با حدنصاب 30.09 متر به مدال طلا رسید. در این بخش “شاری حاجی جمعه” و “عبدالمالک” هر دو از برونئی به مدال‌های نقره و برنز دست پیدا کردند.

سیامک صالح فرج‌زاده هم در پرتاب نیزه کلاس F/33/34 با رکورد 26.34 متر مدال طلا را از آن خود کرد. “محمد المهایری” از امارات و “هانی الناخلی” از عربستان سعودی در جایگاه‌های دوم و سوم ایستادند.

سیامند رحمان به مدال طلا دست پیدا کرد

سیامند رحمان با کسب مدال طلا در دسته 100+ کیلوگرم رقابت ها پاورلیفتینگ بازی های پاراآسیایی، تعداد مدال های ایران را به 25 رساند.

سیامد رحمان امروز در “ایژین گیمز تاون جیمنازیوم” با بالای سر بردن وزنه 290 کیلوگرمی به مدال طلای دسته 100+ کیلوگرم نخستین دوره بازی های پاراآسیایی در گوانگجوی چین دست پیدا کرد.

بر پایه این گزارش، کاظم رجبی که مدال طلای رقابت های پارالمپیک 2008 پکن را در کارنامه دارد با 260 کیلوگرم دوم شد و به مدال نقره رسید و فریس الاجیلی از عراق با 255 کیلوگرم برنز گرفت.

فوتبال هفت نفره ایران قهرمان بازی‌های پاراآسیایی شد

تیم فوتبال هفت نفره ایران با برتری قاطع مقابل چین به عنوان قهرمانی نخستین دوره بازی های پاراآسیایی در گوانگجو دست پیدا کرد.

تیم فوتبال ایران در این دیدار که در ورزشگاه “هوآگونگ” برگزار شد با نتیجه پرگل 7 بر صفر مقابل چین ، میزبان رقابت ها، به برتری رسید. تیم ژاپن هم با نتیجه 2 بر صفر از سد کره جنوبی گذشت و به مدال برنز رسید.

کسب مدال طلای فوتبال هفت نفره تعداد مدال های ایران در بازی های پاراآسیایی گوانگجو را به عدد 26 رساند.

والیبال نشسته ایران قهرمان شد/ بیست و هفتمین مدال طلا بدست آمد

تیم والیبال نشسته ایران با برتری مقابل چین به عنوان قهرمانی نخستین دوره بازی‌های پاراآسیایی دست پیدا کرد.

تیم والیبال نشسته ایران امروز شنبه با برتری 3 بر یک مقابل چین در سالن “گوانگوای” به عنوان قهرمانی نخستین دوره بازی های پاراآسیایی که در گوانگجوی چین در حال برگزاری است رسید.

ایران ست نخست این دیدار را با نتیجه 25 بر 20 به چین باخت اما در ست های بعدی با نتایج 25 بر 21، 25 بر 21 و 25 بر 14 مقابل حریف خود پیروز شد و بیست و هفتمین مدال کاروان کشورمان در این بازی ها را کسب کرد.

ایران با این پیروزی با یک طلا بیشتر از کره جنوبی از رده چهارم به رده سوم صعود کرد. چین و ژاپن در رده های اول و دوم قرار دارند. تیم والیبال نشسته عراق هم به عنوان سومی این رقابت ها دست یافت.

کاروان ورزشی ایران با عنوان چهارمی به کار خود پایان داد

کاروان ورزشی ایران تحت عنوان “محرم” با قرار گرفتن در جایگاه چهارم به کار خود در نخستین دوره بازی‌های پاراآسیایی که در گوانگجوی چین برگزار شد، پایان داد.

چین، میزبان رقابت ها، در حالی که هنوز رقابت های ماراتن نخستین دوره بازی های پاراآسیایی به پایان نرسیده با 185 مدال طلا، 118 مدال نقره، 88 مدال برنز و در مجوع 391 مدال ، مقتدرانه به عنوان قهرمانی رسید.

ژاپن با 32 طلا، 39 نقره، 32 برنز و 103 مدال در مجموع دوم شد و کره جنوبی با 27 طلا، 43 نقره، 33 برنز و مجموع 103 مدال در رده سوم ایستاد.

ایران هم در حالی که 27 مدال طلا کسب کرده است اما به دلیل مرغوبیت مدال های نقره کره جنوبی، با قرار گرفتن در جایگاه چهارمی جدول توزیع مدال های نخستین دوره بازی های پاراآسیایی به کار خود پایان داد.

منبع :روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

تزریق واکسن کرونا به سالمندان مستقر در مراکز تحت نظارت بهزیستی کاشان ، تزریق واکسن کرونا به جامعه هدف بهزیستی، تزریق واکسن کرونا به مددجویان بهزیستی، اولویت واکسن کرونا

تزریق واکسن کرونا به سالمندان مستقر در مراکز تحت نظارت بهزیستی کاشان

متقی نژاد ،معاون مدیر کل و رئیس اداره بهزیستی کاشان از تزریق واکسن کرونا به ...

اداره بهزیستی کاشان، مددجوی جسمی حرکتی شاعر ، هنرمند، مخترع ایرج نوروزی خراقی،

دیدار شهردار وامام جمعه ی راوند و دیگر مسئولین شهری با شاعر ،نویسنده و مخترع دارای معلولیت جسمی و حرکتی

بمناسبت ایام الله دهه میارک فجر شهردار کاشان با همراهی جمعی از مدیران شهری در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister