صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار اجتماعی | فرزندان مهد کودک کاشانی از رانندگان قانونمند تجلیل کردند

فرزندان مهد کودک کاشانی از رانندگان قانونمند تجلیل کردند

فرزندان مهد كودك  با حضور در چهار راه آيت الله كاشاني از رانندگاني كه كمر بند اميني خود را بسته بودند تجليل كردند و به رانندگان قانونمند سي دي آموزش های راهنمایی و رانندگی  و گل اهدا نمودند.

این برنامه به همت دانشگاه علوم پزشکی با همکاری اداره بهزیستی ، راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، اتوبوسرانی  و شهرداری کاشان اجرا شد.
در این برنامه نمادین کودکان مهدهای حضرت زینب (س) و پردیس کاشان حضور داشتند که با نقاشی علائم راهنمایی و رانندگی روی صورتهایشان و حمل پلاکاردنوشته هایی حاوی قوانین مرتبط و سردادن اشعار کودکانه در این رابطه حال و هوای خاصی به برنامه بخشیدند.
کودکان این کارناوال که از میدان کمال الملک کاشان به طرف میدان جهاد حرکت می کرد با توقف بر سر چهارراه آیت ا… کاشانی و حضور در کنار پلیس راهور به رانندگان قانونمند و راکبان موتورسیکلت هایی که از کمربند و کلاه ایمنی استفاده کرده بودند، هدایایی ( لوح فشرده حاوی آموزش های راهنمایی و رانندگی) تقدیم کردند.
اتومبیل های راهور کاشان نیز اتوبوس حامل کودکان را در طول مسیر همراهی می نمود و اتوبوس کارناوال نیز به شعارهای مربوط به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و هشدارهای نیروی انتظامی به رانندگان مزین شده بود.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

رزمایش کوک مومنانه، مهر کریمانه

رزمایش کمیته بانوان ستاد مرکزی “کمک مومنانه” با محوریت اداره بهزیستی شهرستان کاشان

ام البنین متقی نژاد رئیس کمیته بانوان ستاد مرکزی ” کمک مومنانه” از فعالیتهای این ...

چهل و دومین زنگ انقلاب در میان نسل چهارمی های کهن دیار سیلک کاشان

چهل و دومین زنگ انقلاب در میان نسل چهارمی های کهن دیار سیلک کاشان

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان کاشان آیین نمادین نواختن زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور،با آغاز دهه پر فروغ فجر با حضورمتقی نژاد معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی وهمچنین تعدادی از کارشناسان شهرستانی در مهد کودک "مامان جون" به انجام رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister