صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار اجتماعی | فرزندان مهد کودک کاشانی از رانندگان قانونمند تجلیل کردند

فرزندان مهد کودک کاشانی از رانندگان قانونمند تجلیل کردند

فرزندان مهد كودك  با حضور در چهار راه آيت الله كاشاني از رانندگاني كه كمر بند اميني خود را بسته بودند تجليل كردند و به رانندگان قانونمند سي دي آموزش های راهنمایی و رانندگی  و گل اهدا نمودند.

این برنامه به همت دانشگاه علوم پزشکی با همکاری اداره بهزیستی ، راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، اتوبوسرانی  و شهرداری کاشان اجرا شد.
در این برنامه نمادین کودکان مهدهای حضرت زینب (س) و پردیس کاشان حضور داشتند که با نقاشی علائم راهنمایی و رانندگی روی صورتهایشان و حمل پلاکاردنوشته هایی حاوی قوانین مرتبط و سردادن اشعار کودکانه در این رابطه حال و هوای خاصی به برنامه بخشیدند.
کودکان این کارناوال که از میدان کمال الملک کاشان به طرف میدان جهاد حرکت می کرد با توقف بر سر چهارراه آیت ا… کاشانی و حضور در کنار پلیس راهور به رانندگان قانونمند و راکبان موتورسیکلت هایی که از کمربند و کلاه ایمنی استفاده کرده بودند، هدایایی ( لوح فشرده حاوی آموزش های راهنمایی و رانندگی) تقدیم کردند.
اتومبیل های راهور کاشان نیز اتوبوس حامل کودکان را در طول مسیر همراهی می نمود و اتوبوس کارناوال نیز به شعارهای مربوط به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و هشدارهای نیروی انتظامی به رانندگان مزین شده بود.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

کارگاه یک روزه سفال و نقاشی در کوشک میدان کمال الملک کاشان

همزمان با روز جهانی معلولین برگزار شد

کارگاه یک روزه سفال و نقاشی در کوشک میدان کمال الملک

یک وعده غذای گرم با طعمی تازه و مطبوع طرح تامین یک وعده غذای گرم با رویکردی جدید در تمامی روستا مهد های تحت نظارت بهزیستی شهرستان کاشان اجرایی می گردد

یک وعده غذای گرم با طعمی تازه و مطبوع

یک وعده غذای گرم با طعمی تازه و مطبوع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister