صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار ستادی | افزایش ۳۰ درصدی سطح تحصیلات پرسنل اداره

افزایش ۳۰ درصدی سطح تحصیلات پرسنل ادارهرئيس اداره بهزيستي كاشان از افزايش 30 درصدي سطح تحصيلات پرسنل اين اداره در سال جاري در مقايسه با 10 سال گذشته خبر داد.

محمدرضا خشتي در مراسم تجليل از خانواده بهزيستي اين شهرستان اظهار داشت: كارمندان داراي مدرك مقطع ابتدايي، راهنمايي و ديپلم در حال حاضر نسبت به سال 80 به ترتيب 60، 35 و 30 درصد كاهش يافته‌است.
به گفته وي در حال حاضر تعداد پرسنل داراي مدرك ابتدايي، راهنمايي و متوسطه در اداره بهزيستي كاشان به ترتيب از 37 به 12، 14 به 9 و از 23 به 17 نفر كاهش يافته‌است.
وي با اشاره به حضور افراد تحصيلكرده و متخصص در اداره بهزيستي كاشان افزود: در شرايط كنوني 30 نفر داراي مدرك ليسانس و پنج نفر در مقطع فوق‌ليسانس و دكترا در اين اداره مشغول به خدمت هستند.
رئيس اداره بهزيستي كاشان با تاكيد بر لزوم ارتقاي سطح دانش و آگاهي پرسنل و به روز شدن آنها خاطرنشان كرد: در دنياي تكنولوژي امروز كه تحولات علمي به سرعت صورت مي‌گيرد بايد براي دستيابي به موفقيت و عقب نماندن از پيشرفت بايد سطح اطلاعات و بينش افراد ارتقا يابد.
وي با تجليل از دانش‌آموزان و دانشجويان ممتاز خانواده بهزيستي كاشان از آنها به عنوان آينده‌سازان و سرمايه‌هاي علمي اين خطه نام برد و بيان داشت: برگزاري مراسم تجليل از اين افراد در واقع ارج نهادن به علم و دانستن و ايجاد انگيزه براي كسب مدارج بالاتر تحصيلي است.
وي همچنين از همسران پرسنل اداره بهزيستي كاشان به دليل ايجاد زمينه خدمت مطلوب توسط آنها با تحمل سختي‌هاي زندگي تقدير و تشكر كرد و افزود: با توجه به شرايط خاص جامعه هدف اين اداره فعاليت و خدمت مطلوب مددكاران در گرو همراهي و همدلي خانواده آنهاست.
در اين مراسم كه به مناسبت روز خانواده در فرهنگسراي مهر سازمان رفاهي تفريحي شهرداري كاشان برگزار شد، سرود گروه ناشنوايان، موسيقي، نمايش و مسابقه برگزار ‌و از دانش‌آموزان و دانشجويان ممتاز خانواده اداره بهزيستي كاشان تجليل شد.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آیین گرامیداشت فرزندان مکلف کارکنان اداره بهزیستی شهرستان کاشان برگزار شد

آیین گرامیداشت فرزندان به سن تکلیف رسیده کارکنان اداره بهزیستی شهرستان کاشان

در روزهای گرامیداشت هفته ی دولت و با حضور متقی نژاد معاون مدیر کل و ...

افتتاحیه هفته بهزیستی سال 1400، هفته بهزیستی سال 00

از ۲۵ تیر ۹۹ تا ۲۵ تیر ۱۴۰۰ تعداد ۴۰۵ طرح اشتغالزایی، مسکن و مرکز توانبخشی بهزیستی کاشان به بهره برداری رسید

رییس اداره بهزیستی کاشان از اجرای ۴۰۵ طرح اشتغالزایی، مسکن و مرکز توانبخشی این اداره ...

۲ نظرات

 1. با سلام و احترام این موفقیتها را به رییس محترم و کلیه کارکنان تلاشگر بهزیستی شهرستان کاشان تبریک عرض مینمایم.

  • روابط عمومی بهزیستی کاشان

   سلام
   ممنونم جناب شهریاری
   سلامتی شما و همکاران جناب عالی را نیز از خداوند متعال خواستارم
   از اینکه به سایت اداره بهزیستی کاشان سر میزنید و دیدگاه خود را درج مینمائید کمال تشکر را دارد
   ساداتی نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister