صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار توانبخشی | اعلام ویژه برنامه های روزجهانی معلولان

اعلام ویژه برنامه های روزجهانی معلولان

با نزدیک شدن به 12 آذرماه، ستاد گرامیداشت روز جهانی معلولان با تعیین رئیس ستاد به شکل رسمی آغاز به کار کرد.

طی حکمی از سوی دکتر احمد اسفندیاری ، ولی الله نصر اصفهانی به عنوان رئیس این ستاد منصوب شد.

دکتر نصر در توضیح برنامه های این هفته گفت: میزان اهمیت این مناسبت، امسال منجر به تشکیل این ستاد شده است و  برنامه های متنوعی با نظر  حوزه ریاست سازمان در نظر گرفته شده که با حضور و مشارکت مدیران ستادی سازمان بهزیستی کشور، کارشناسان سازمان، بهزیستی استان تهران و تعداد قابل توجهی از جمعیت های مردم نهاد معلولان  برگزار خواهد شد.

حضور در نماز جمعه  روز دوازدهم آذر، نخستین برنامه سراسری این هفته است که با حضور معلولان و کارکنان سازمان های بهزیستی استانی و شهرستانی همراه خواهد بود و طی آن مدیران بهزیستی سخنرانان پیش از خطبه ها خواهند بود.

به گفته نصر اصفهانی اولین جشنواره دوسالانه فیلم “آوا” با موضوع “معلول و معلولیت و مناسب سازی” به شکل مشترک با انجمن علمی و آفرینش های هنری معلولان نیز در این هفته افتتاح می شود و برترین آثار مرتبط با این حوزه را معرفی خواهد کرد.

برگزاری جشنواره کشوری تئاتر معلولان نیز برای رقابت نهایی 16 گروه نمایشی مصادف با روز معلولان بخش دیگری از برنامه های سازمان بهزیستی در حوزه فرهنگی و هنری در روز معلولان است.

همچنین برگزاری نمایشگاه و بازارچه توانمندی های معلولان در کنار برگزاری جشنواره های فرهنگی ورزشی ویژه معلولان  در سراسر کشور بخشی از  برنامه های است که از 12 آذر ماه به مدت یک هفته برگزار خواهد شد.

برپایی پانل های علمی جهت طرح مشکلات معلولان به ویژه در بحث حمل و نقل درون شهری و مناسب سازی اماکن و نیز دیدار معلولان نخبه با مسئولان به ویژه ریاست محترم جمهور و دعوت از مسئولان برای بازدید از مراکز نگهداری و توانبخشی این قشر جامعه، برنامه های بعدی این هفته را به خود اختصاص می دهند.

به گفته رئیس ستاد برگزاری روز  جهانی معلولان، برنامه های متنوع دیگری نیز  در جهت طرح موضوعات و دغدغه های معلولان در دست اقدام است که در حال پیگیری و برنامه ریزی است.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

تزریق واکسن کرونا به سالمندان مستقر در مراکز تحت نظارت بهزیستی کاشان ، تزریق واکسن کرونا به جامعه هدف بهزیستی، تزریق واکسن کرونا به مددجویان بهزیستی، اولویت واکسن کرونا

تزریق واکسن کرونا به سالمندان مستقر در مراکز تحت نظارت بهزیستی کاشان

متقی نژاد ،معاون مدیر کل و رئیس اداره بهزیستی کاشان از تزریق واکسن کرونا به ...

اداره بهزیستی کاشان، مددجوی جسمی حرکتی شاعر ، هنرمند، مخترع ایرج نوروزی خراقی،

دیدار شهردار وامام جمعه ی راوند و دیگر مسئولین شهری با شاعر ،نویسنده و مخترع دارای معلولیت جسمی و حرکتی

بمناسبت ایام الله دهه میارک فجر شهردار کاشان با همراهی جمعی از مدیران شهری در ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister