تماس با سایت

شما می توانید علاوه بر صفحه تماس با ما، از طریق شماره تلفن ۰۳۱۵۵۳۳۴۴۳۴ و یا ایمیل زیر با مدیران سایت تماس بگیرید.

 Info@Kashan-Behzisti.Ir

روابط عمومی اداره بهزیستی کاشان

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

۱۰ نظرات

 1. مریم توکلی

  از اینکه مقالاتم جز پر بیننده ترین مقالات قرار گرفته احساس خرسندی می کنم امیدوارم خداوند توفیقی بدهد و بتوانم با شما بیشتر همکاری کنم خواهشمنداست مقاله یک روز زندگی را نیز در سایت بهزیستی کاشان قرار دهید متشکرم

 2. سلام . عنوان مقاله : سن ازدواج مردان و زنان كاشاني پايين تر از ميانگين سن ازدواج كشور است.

  • روابط عمومی بهزیستی کاشان

   جناب آقاي دكتر قاسم اف
   مقاله شما در سايت اداره بهزيستي اداره بهزيستي كاشان انتشار يافت
   ضمنا لينك مطلب شما در ذيل آمده است:
   http://www.kashan-behzisti.ir/?p=5762

 3. سیدجوادجلایی

  ریاست محترم سازمان بهزیستی استان کاشان تاریخ:1390/4/20 باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مدیر محترم
  با عنایت به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر سال جهاد اقتصادی با جهادی درونی با هدف بالا بردن رفاه اجتماعی محرومین واقعی اجتماع بر آن شدیم با آن نهاد محترم همکاری صمیمانه داشته و نسبت به فراهم نمودن امکانات لازم,جهت زیارت حرم مطهر آقا علی ابن موسی الرضا(ع) و اسکان خانوارهای تحت پوشش اعلام آمادگی کنیم.شایان ذکراست زائرسرای یاسین مجهزبه 12سوئیت و سوئیت آپارتمان در سطوح مختلف با سه رنج قیمتی دارای گنجایشی معادل صد نفر با امکاناتی از قبیل رستوران,لابی,سرویس ایاب و ذهاب و پارکینگ با نازلتریتن قیمت در فاصله ی نزدیک به حرم مطهر رضوی آماده همکاری با سازمان محترم شما میباشد. لذا خواهشمند است درصورت صلاحدید با شماره های ذیل جهت رزرو زائرسرا تماس حاصل نمائید.امید است بتواتیم با ارائه خدمات مناسب واعمال تخفیف جهت خانوارهای محترم تحت پوشش گامی جهت ارتقاء فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی آن سازمان محترم برداریم.
  لازم بذکر است نرخ هرشب اقامت درقالب کاروان 60.000 ریال وصرف صبحانه نهاروشام درمنوهای مختلف هرنفر60.000 ریال و سرویس ایاب وذهاب به حرم مطهر بصورت رایگان میباشد. و من الله التوفیق
  تلفکس:05116640600 همراه : 09154130998 & 09352229739 سید جواد جلائی
  ایمل: javad_jalae@yahoo.com زائر سرای یاسین
  آدرس:مشهد مقدس امام رضا 9 کوچه صدیق زاده پلاک 150

 4. مجيد توكلي ( مركز توانبخشي انديشه )

  باسلام و عرض خسته نباشيد
  ، آدرس وبلاگ مركز توانبخشي انديشه جهت اضافه كردن به لينكهاي سايت اداره بهزيستي خدمتتان ارسال ميگردد . از زحمات شما و ساير همكارانتان در اين زمينه تشكر ميكنم .
  andisheh-kashan.blogfa.com

 5. باعرض سلام و روز بخیر!

  لطفا آدرس وبلاگ این مرکز را به شکل جدیدی که به حضورتان ارسال می گردد, تغییر دهید و سپس آن را به سایت بهزیستی پیوند فرمایید.پیشاپیش از زحمات شما تشکر می کنیم!

 6. سلام من سهام یک میلیونی دارم ولی هنوز هیچ سودی دریافت نکردم باید چکار کنم

 7. با عرض سلام و خسته نباشید

  به استحضار میرساند با توجه به راه اندازی پایگاه خبری و اطلاعرسانی دبیرخانه شورای ملی ​سالمندان به آدرس اینترنت http://www.Snce.ir زیر نظر سازمان بهزیستی به عنوان دبیر دبیرخانه و زیر نظر وزیر محترم تعاون کار رفاه اجتماعی، از شما مقام مسئول درخواست میشود تا لینک این سایت را در پایگاه اینترنتی خود قرار دهید.
  پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزار میباشم.

 8. مهدی شیخی

  سلام
  با توجه به درج خبر آغاز مصاحبه از قبولی های استخدام استانداری 91 سازمان بهزیستی استان اصفهان در روز شنبه 29 آذر و ارسال پیامک از سوی سازمان به قبول شده ها جهت مراجعه به سایت بهزیستی استان اصفهان و دیدن تاریخ مصاحبه که از 6 دی الی 11 دی انجام می شود گویا که این خبر و لینک آن حذف شده است لطفا بررسی و موضوع را به خدمت همشهریان برسانید

  • روابط عمومی بهزیستی کاشان

   سلام
   بنا بر اطلاع واصله تلفنی به مدت حدود یک هفته برگزاری مصاحبه به تعویق افتاده است و مقرر شد زمان دقیق مصاحبه از طریق پیامک به اطلاع برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister