صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار ستادی | تقدیر و تشکر شهرداری کاشان از بهزیستی

تقدیر و تشکر شهرداری کاشان از بهزیستی

شهردار کاشان با اهدا لوح تقدیر به خانواده بهزیستی از خدمات اداره بهزیستی کاشان تقدیر به عمل آورد.

بنا بر گزارش روابط عمومی بهزیستی کاشان ، شهردار کاشان به مناسبت هفته بهزیستی با ارسال لوح تقدیر به اداره بهزیستی  هفته بهزیستی را به رئیس و کارکنان اداره بهزیستی کاشان تبریک گفت .

سعید مدرس زاده با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در متن لوح تقدیر،موفقیت کارمندان بهزیستی را در راه کمک رسا نی به محرومین ، نیازمندان ومعلولین جامعه خواستار شده است.

متن تقدیر نامه شهردار کاشان در ذیل آمده است:


بسمه تعالی

جناب آقای محمدرضاخشتی

ریاست محترم اداره بهزیستی شهرستان کاشان

با سلام و تحیت

« پس از حمدخدا و درود وصلوات بر محمد وآل محمد(ص)»

در آموزه های آسمانی  و اصیل دین مبین اسلام ، پیوست  به احسان  و دستگیری  از  کسانی سفارش  شده است که به کمک  و یاری ،  نیازمند  هستند . از سویی ،  سلامت جسم ، جان  و روان، زیر  بنای  عامل  پیشر فت  و تکامل جا معه است .این مهم ،جز از منظر کمک ویاری رساندن به مددجویان نیازمند و رسیدگی به امور معلو لین، آسیب دیدگان اجتماعی ومحرومین میسر نخواهد شد که این و ظیفه خطیر وارزشمند پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران برعهده سازمان بهزیستی گذاشته شده است .

این سازمان ، به منظور گسترش رحمت الهی درجامعه و حفظ ارزش ها و کرامات والای انسانی ، به طور علمی به بررسی نارساییها و مشکلا ت اجتماعی  پرداخته و با  بهره گیری از  توان  نیروها  و کارشناسا ن خدوم ، از خود گذشته  و خلاق، معضلهای اجتماعی  را به صورت ریشه ای درمان  می نمایند که شا یسته تقدیر و قدردا نی است.

این فرمایش رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی (مد ظله العالی ) که “هر انسانی واقعا اگر بخوا هد یک عمل خالص در خدمت مستضعفان انجام دهد یکی از مکانهایی که این کار در آنجا عملی است  سازمان  بهزیستی  است ” بیش از پیش جایگاه مقدس و مهم این سازمان را نمایان  می سازد.

بدینوسیله  ، ضمن گرامیداشت « هفته بهزیستی» این ایام را به حضرتعالی  و همه  مددکاران فداکار و مددجویان گرانقدر تحت پوشش این نهاد خدمتگزار تبریک گفته و موفقیت همگان را در  راه کمک رسانی به  محرومین ،   نیازمندان  و معلولین جامعه ، در راستای آرمانهای  بلند امام راحل عظیم الشان(ره) ، منو یات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) و سیاست های دولت خدمتگزار از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سعید مدرس زاده

شهردار کاشان


در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آیین گرامیداشت فرزندان مکلف کارکنان اداره بهزیستی شهرستان کاشان برگزار شد

آیین گرامیداشت فرزندان به سن تکلیف رسیده کارکنان اداره بهزیستی شهرستان کاشان

در روزهای گرامیداشت هفته ی دولت و با حضور متقی نژاد معاون مدیر کل و ...

افتتاحیه هفته بهزیستی سال 1400، هفته بهزیستی سال 00

از ۲۵ تیر ۹۹ تا ۲۵ تیر ۱۴۰۰ تعداد ۴۰۵ طرح اشتغالزایی، مسکن و مرکز توانبخشی بهزیستی کاشان به بهره برداری رسید

رییس اداره بهزیستی کاشان از اجرای ۴۰۵ طرح اشتغالزایی، مسکن و مرکز توانبخشی این اداره ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister