صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار توانبخشی | یارانه مراکز خدماتی بهزیستی در دولت دهم 25 درصد افزایش یافته است

یارانه مراکز خدماتی بهزیستی در دولت دهم 25 درصد افزایش یافته است

وزیر رفاه و تامین اجتماعی افزایش 25 درصدی پرداخت یارانه به مراکز خصوصی و خیرین بهزیستی را از اقدامات دولت دهم برشمرد و گفت : این یارانه سه ، چهار سال بود که افزایش نیافته بود و این اقدام موجب تشویق این قشر می شود تا با انرژی بیشتری در این مسیر گام بردارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از واحد مرکزی خبر ، محصولی در بازدید از نمایشگاه دستاوردها و خدمات بهزیستی استان تهران در شیرخوارگاه آمنه در پاسخ به خبرنگاران ، یکی از نگرانی های مطرح شده برخی افراد تحت پوشش بهزیستی را چگونگی تاثیر طرح هدفمند کردن یارانه ها اعلام کرد و افزود: در این طرح نه فقط مقرری افراد زیر پوشش قطع نخواهد شد بلکه ضمن دریافت یارانه نقدی ، مبلغی مازاد در مقایسه با عموم دریافت خواهند کرد.

* نهضت مسکن معلولان و مددجویان با اولویت زنان سرپرست خانوار

وی تصریح کرد:‌ در بحث اشتغال هم برنامه های بسیار خوبی از جمله نهضت مسکن معلولان و مددجویان با اولویت زنان سرپرست خانوار داریم که به موقع اعلام خواهد شد.
وزیر رفاه و تامین اجتماعی راهبرد این وزارت خانه را توانمند سازی بیان کرد و ضمن قدردانی از برگزاری این نمایشگاه گفت: جای کار بیشتری وجود دارد تا هموطنان از فعالیت های بهزیستی مطلع شوند البته همه کارها را هم نمی شود در نمایشگاه عرضه کرد و نشان داد.
نمایشگاه دستاوردها و خدمات بهزیستی استان تهران از 26 تیر آغاز شده و تا امروز – پنج شنبه سی و یکم تیرماه – در شیرخوارگاه آمنه واقع در خیابان ولی عصر نرسیده به میرداماد پذیرای علاقه مندان است.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

اداره بهزیستی کاشان، مددجوی جسمی حرکتی شاعر ، هنرمند، مخترع ایرج نوروزی خراقی،

دیدار شهردار وامام جمعه ی راوند و دیگر مسئولین شهری با شاعر ،نویسنده و مخترع دارای معلولیت جسمی و حرکتی

بمناسبت ایام الله دهه میارک فجر شهردار کاشان با همراهی جمعی از مدیران شهری در ...

نمایشگاه دستاورد مددجویان بهزیستی

برپایی بازارچه دائمی برای بانوان کاشانی و زنان سرپرست خانوار در فرهنگسرای فیض کاشان

بازارچه دائمی مشاغل خانگی برای بانوان، بویژه زنان سرپرست خانوار در فرهنگسرای فیض کاشان برپا ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister