صفحه اصلی | آرشیو اخبار | كارمندان | تحویل کارت خرید اعتباری کارمندان

تحویل کارت خرید اعتباری کارمندان

مدیر طرح میزان از عزم جدی دولت برای تحویل کارت‌های اعتباری خرید 1.5 میلیون تومانی به کارمندان تا هفته دولت در شهریورماه سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شبکه اطلاع رسانی بازرگانی ایران، امیرمسعود عطایی گفت: معاون اول رئیس جمهور به تازگی در شورای اشتغال اعلام کرد که باید کارت‌های اعتباری تا هفته دولت به دست کارمندان دولت برسد.
وی افزود: تلاش ما بر این است تا کارت‌های اعتباری کارمندان وزارت آموزش و پرورش را تا 15 مردادماه سال جاری و کارت اعتباری کارمندان وزارت بهداشت را تا 25 مرداد و کارت خرید اعتباری سایر وزارتخانه‌های پایلوت را تا شهریورماه تحویل دهیم.
عطایی با بیان این که تولیدکنندگان داخلی ارکان اصلی این طرح هستند، ادامه داد: با توجه به این که یکی از مهم‌ترین مسایل این طرح بحث تامین اعتبار است در یک ماه گذشته اقدامات خوبی در زمینه آماده کردن زیرساخت‌های اجرای این طرح انجام شده است.
وی همچنین خاطر نشان کرد: تامین اعتبار معمولا سیکل طولانی دارد و باتوجه به تعداد بالای کارمندان حاضر در طرح به زمان بالایی نیاز بود که این حجم اعتبار وارد کارت‌ها شود.
مدیر طرح میزان با اشاره به هماهنگی‌های انجام شده با بانک‌های حاضر در این طرح، از قول بانک ملی به عنوان بانک اول عامل اجرای طرح برای تحویل روزانه 10 هزار کارت اعتباری به ستاد اجرایی این سامانه خبر داد.
عطایی در بخش دیگری از سخنانش از فروشگاه اتکا به عنوان نخستین فروشگاه زنجیره‌ای ثبت نام شده در طرح ملی خرید اعتباری نام برد و گفت: فهرست فروشگاه‌های مخصوص تولیدکنندگان نیز به بانک اعلام شده تا در همین راستا نصب دستگاه‌های کارت خوان در این فروشگاه‌ها انجام شود و اکنون پس از انجام هماهنگی‌های لازم، خرید محصولات از طریق این فروشگاه‌ها امکان‌پذیر شده است.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

برگزاری مراسم عزاداری

    همزمان با فرارسيدن ماه محرم الحرام و عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت ...

كارمندان واجدشرايط از بهمن ماه امسال فوق العاده ويژه دريافت مي كنند

به گزارش کارمندنیوز، ‘ محمد رضا مسلمي ‘ روز شنبه در گفت و گو با ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister