صفحه اصلی | آرشیو اخبار | كارمندان | اطلا‌عیه هیات دولت درباره تعطیلی روزهای یکشنبه و دوشنبه در چند استان کشور
برگزاري فارس: هيئت دولت طي اطلاعيه‌اي روزهاي يكشنبه و دوشنبه هفته جاري را در برخي از استانهاي كشور به دليل گرماي شديد هوا در اين مناطق تعطيل اعلام كرد. به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني دولت، در اين اطلاعيه آمده‌است: به دليل گرماي شديد و بي سابقه هوا در تعدادي از استانهاي كشور و به منظور رفاه حال هم ميهنان عزيز و صرفه‌جويي در مصرف انرژي، ادارات دولتي و نهادها و سازمانها در روزهاي يكشنبه و دوشنبه 20 و 21 تير در تعدادي از استانها تعطيل خواهد بود.

اطلا‌عیه هیات دولت درباره تعطیلی روزهای یکشنبه و دوشنبه در چند استان کشور

خبرگزاري فارس: هيئت دولت طي اطلاعيه‌اي روزهاي يكشنبه و دوشنبه هفته جاري را در برخي از استانهاي كشور به دليل گرماي شديد هوا در اين مناطق تعطيل اعلام كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني دولت، در اين اطلاعيه آمده‌است: به دليل گرماي شديد و بي سابقه هوا در تعدادي از استانهاي كشور و به منظور رفاه حال هم ميهنان عزيز و صرفه‌جويي در مصرف انرژي، ادارات دولتي و نهادها و سازمانها در روزهاي يكشنبه و دوشنبه 20 و 21 تير در تعدادي از استانها تعطيل خواهد بود.
در اين اطلاعيه تاكيد شده است: دستگاه‌هاي خدماتي از جمله بانك‌ها و بيمارستان‌ها در اين روزها بايد به خدمات‌رساني خود به مردم ادامه دهند.
بر اساس اين اطلاعيه، ادارات دولتي در استان‌هاي خوزستان ، بوشهر ، ايلام ، فارس ، هرمزگان، سيستان و بلوچستان ، كرمان ، يزد ، اصفهان ، قم ، تهران ، خراسان رضوي، خراسان جنوبي ، كرمانشاه ، سمنان ، لرستان ، مركزي، كهگيلويه و بويراحمد و قزوين در روزهاي يكشنبه و دوشنبه تعطيل خواهد بود.
در اين اطلاعيه همچنين تاكيد شده است در ساير استان‌ها تصميم‌گيري درباره تعطيلي بر اساس شرايط آب و هوايي و دماي هوا بر عهده استانداران خواهد بود.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

برگزاری مراسم عزاداری

    همزمان با فرارسيدن ماه محرم الحرام و عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت ...

كارمندان واجدشرايط از بهمن ماه امسال فوق العاده ويژه دريافت مي كنند

به گزارش کارمندنیوز، ‘ محمد رضا مسلمي ‘ روز شنبه در گفت و گو با ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister