صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار اجتماعی | پرداخت وام مسکن به مددجویان بهزیستی بدون وثیقه و ضامن
محمد رضا خشتی مزیت پرداخت وام نهضت تامین مسکن مددجویان سازمان بهزیستی را عدم تعهد وثیقه و ضمانت بانکی اعلام کرد و افزود: مبلغ پرداختی این وام 20 میلیون تومان با بهره 4 درصد و بازپرداخت 20 ساله و زمین رایگان است. رئیس اداره یهزیستی کاشان در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر افزود: پرداخت وام تامین مسکن مددجویان علاوه برافرادی که در اداره بهزیستی پرونده دارند از افراد واجد شرایطی هم که درسازمان بهزیستی پرونده ندارند خواست تا برای تشکبل پرونده به اداره بهزیستی مراجعه نمایند تا مشمول استفاده این طرح شوند.

پرداخت وام مسکن به مددجویان بهزیستی بدون وثیقه و ضامن

محمد رضا خشتی مزیت پرداخت وام نهضت تامین مسکن مددجویان سازمان بهزیستی را عدم تعهد وثیقه و ضمانت بانکی اعلام کرد و افزود: مبلغ پرداختی این وام 20 میلیون تومان با بهره 4 درصد و بازپرداخت 20 ساله و زمین رایگان است.
رئیس اداره یهزیستی کاشان در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر افزود: پرداخت وام تامین مسکن مددجویان علاوه برافرادی که در اداره بهزیستی پرونده دارند از افراد واجد شرایطی هم که درسازمان بهزیستی پرونده ندارند خواست تا برای تشکبل پرونده به اداره بهزیستی مراجعه نمایند تا مشمول استفاده این طرح شوند.

وی با اشاره به اینکه ثبت نام اینترنتی یک بار دیگربا توجه به سهمیه اولویت بندی تمدید گردیده وتا 31 تیرماه ادامه دارد افزود: ثبت نام به منزله هیچ گونه تعهدی از طرف سازمان نیست بلکه با اولویت بندی و بر اساس امتیازاتی که ثبت نام کنندگان کسب نمایند اقدام به تامین مسکن آنها خواهدشد و در صورتی که افراد متقاضی واجد شرایط فاقد مسکن و تاکنون از تسهیلات ساخت مسکن استفاده نکرده باشند درصورتی که زمین نداشته باشند علاوه بر پرداخت وام ، زمین رایگان نیز در اختیار آنها قرارخواهد گرفت.
رئیس اداره بهزیستی کاشان با اشاره به اینکه تاکنون 100 نفراز واجدین شرایط برای استفاده این طرح در اداره بهزیستی کاشان ثبت نام کرده اند و با استقبال چشمگیری مواجه شده خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه برای اولین بار در سطح کشور این امکان فراهم شده میزان اختصاص سهمیه در شهرستان کاشان در سال جاری براساس سهمیه بندی که استان درنظر خواهد گرفت منظور خواهد شد و افراد واجد شرایطی که درنوبت اول ثبت نام وتشکیل پرونده داده و موفق به استفاده از این طرح نگردند در سالهای بعدی بر اساس اولویت مشمول استفاده از این طرح خواهندگردید .
رئیس اداره یهزیستی کاشان با بیان اینکه قبلا دررابطه پرداخت وام یه مددجویان احتیاج به ضمانت و وثیقه داشت و مشکلاتی را برای این عزیزان بوجود آورده بود خاطرنشان کرد: وام نهضت تامین مسکن مددجویان درحال حاضر با تمهیداتی که انجام شده نیازی به وثیقه و ضمانت ندارد و امکان دارد خود اداره بهزیستی ضمانت دریافت کنندگان این تسهیلات را به عهده بگیرد .
محمد رضا خشتی با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی کشور خدمات خودرا درحوزه های توان بخشی به کلیه افراد واجد شرایط ارائه می نماید تعداد افراد تحت پوشش اداره بهزیستی کاشان را 10 هزارنفر اعلام کرد وافزود: از این تعدادتنها 1400 خانواررا مددجویان حوزه امور اجتماعی بهزیستی کاشان تشکبل می دهند .

این خبر را در خبرگزاری ایلنا بخوانید

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

اهدا جهیزیه به سه نوعروس تحت پوشش با همت یک فرد نیکوکار، اداره بهزیستی کاشان،

اهدا جهیزیه به سه نوعروس تحت پوشش

همزمان با آغاز ماه ربیع الاول از طرف یک فرد نیکوکار کاشانی به سه نوعروس ...

به مناسبت روز جهانی سالمندان، اختصاص صندلی ویژه سالمندان در ناوگان اتوبوس درون شهری شهرستان کاشان ،دکتر فرجی مدیر مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان،9 مهرماه روز جهانی سالمندان،

به مناسبت روز جهانی سالمندان

اختصاص صندلی ویژه سالمندان در ناوگان اتوبوس درون شهری شهرستان کاشان معاون مدیرکل و رئیس ...

۲ نظرات

  1. چرا من هرچقدر رفتم بهزیستی فقط جواب سروبالا به آدم میدن مگه من به تشخیص پزشکان سازمان جسمی حرکتی شدید شناخته نشدم پس چرا هیچ خدماتی نباید دریافت کنم

  2. احمدپورشیخعلی

    باسلام نزدیک 12سال یابیشترتحت نظربهزیستی هستم تاحالامجردبودم وازهیپچ یک ازامکانات بهزیستی استفاده نکردم به مدت 4سال است ازدواج کردم دارای معلولیت شدید هستم 4ساله مسکن مهرثبت نام کردم خبری نشده ووجواب سربالامیدن چرابه درخاستهای ماتوجه نمیکنید خواهشمندم برای مسکن مراراهنمایی کنید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister