صفحه اصلی | آرشیو اخبار | كارمندان | خبرهای تازه از کارت اعتباری کارمندان
قائم مقام معاونت اداری و مالی وزارت بازرگانی از دریافت اطلاعات پرسنلی 800 هزار کارمند دولت برای دریافت کارت اعتباری 1.5 میلیون تومان خرید کالاهای ایرانی خبر داد و گفت: هفت گروه کالایی جدید به فهرست کالاهای مشمول این طرح افزوده شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، صمد سلیمانی گفت: با اضافه شدن گروه کالاهای جدید و پیوستن چند بانک بزرگ دیگر کشور به طرح ملی خرید اعتباری (میزان)، علاوه بر ایجاد تنوع بیشتر در طیف محصولات عرضه شده، مبادلات بانکی نیز با سهولت بیشتری برای کاربران صورت خواهد گرفت.

خبرهای تازه از کارت اعتباری کارمندان

قائم مقام معاونت اداری و مالی وزارت بازرگانی از دریافت اطلاعات پرسنلی 800 هزار کارمند دولت برای دریافت کارت اعتباری 1.5 میلیون تومان خرید کالاهای ایرانی خبر داد و گفت: هفت گروه کالایی جدید به فهرست کالاهای مشمول این طرح افزوده شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، صمد سلیمانی گفت: با اضافه شدن گروه کالاهای جدید و پیوستن چند بانک بزرگ دیگر کشور به طرح ملی خرید اعتباری (میزان)، علاوه بر ایجاد تنوع بیشتر در طیف محصولات عرضه شده، مبادلات بانکی نیز با سهولت بیشتری برای کاربران صورت خواهد گرفت.
قائم مقام معاونت اداری و مالی وزارت بازرگانی افزود: براساس تازه ترین توافقات صورت گرفته، با اضافه شدن گروه کالاهای جدیدی به طرح خرید اعتباری از جمله پوشاک، وسایل بهداشتی، شوینده و پاک کننده، محصولات غذایی و مواد پروتئینی، وسایل کودک، موتور سیکلت و دوچرخه که اکنون در فروشگاههای معتبر زنجیره ای در دسترس است، بخش مهم دیگری از اهداف طرح میزان یک عملی می شود.
وی تصریح کرد: براساس توافقات صورت گرفته به زودی تعداد بانک های مشارکت کننده در این طرح افزایش خواهند یافت که درمرحله نخست با حضور بانک پارسیان و با تحت پوشش قرار دادن طلاب حوزه و بانک ملت با زیر نظر گرفتن پرسنل وزارت بهداشت آغاز می شود.
به گفته سلیمانی، تاکنون سه وزارتخانه آموزش و پرورش، کار و بهداشت علاوه بر وزارت بازرگانی اطلاعات پرسنلی خود را که بیش از 800 هزار نفر است، در اختیار وزارت بازرگانی قرار داده‌اند که از این تعداد، اطلاعات 600 هزار نفر در سامانه وارد شده است و پیش ‌بینی می ‌شود تا سه هفته آینده 660 نوع کالا در 25 گروه کالایی در فروشگاه های معتبر زنجیره ای در سطح کشور عرضه شود.
وی ادامه داد: همچنین طرح پایلوت میزان 2 برای خریدهای دولتی از اول تیرماه در 30 سازمان بازرگانی اجرا می ‌شود و براساس سیاست های مطرح شده، در این طرح کارت و تسهیلاتی ارائه نمی شود و مزیت آن این است که کلیه خریدهای دولتی از طریق یک سامانه واحد صورت می ‌گیرد که از سوی وزارت بازرگانی برنامه ریزی شده است.
‌قائم مقام معاونت اداری و مالی وزارت بازرگانی، توجه اساسی به توسعه بانکداری،‌ خرید و تجارت الکترونیکی، ‌کاهش ترددها، ‌مشتری مداری، افزایش قدرت خرید مردم و تکریم کارکنان دولت، ‌حمایت از تولیدات با کیفیت مناسب داخلی و توسعه فضای رقابت پذیری، حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان را از هدف های مهم عملیاتی شدن سامانه خرید اعتباری برشمرد.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی دولت

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

برگزاری مراسم عزاداری

    همزمان با فرارسيدن ماه محرم الحرام و عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت ...

كارمندان واجدشرايط از بهمن ماه امسال فوق العاده ويژه دريافت مي كنند

به گزارش کارمندنیوز، ‘ محمد رضا مسلمي ‘ روز شنبه در گفت و گو با ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister