صفحه اصلی | آرشیو اخبار | كارمندان | معوقات ناشی از افزایش ۶ درصدی حقوق‌ها درخرداد ماه پرداخت می شود
بر اساس اعلام سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری، بازنشستگان و مستمری‌بگیران این صندوق در فیش حقوقی خرداد ماه خود علاوه بر افزایش شش درصدی حقوق‌ها، شاهد پرداخت معوقات سه ماهه ناشی از این افزایش حقوق‌هایشان خواهند بود. ایراندخت عطاریان به مصوبه هیات وزیران و افزایش شش درصدی حقوق بازنشستگان برای سال جاری اشاره کرد. سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری در مورد تامین مبالغ پاداش پایان خدمت بازنشستگان قبل از سال 1379 که منوط به ارائه سهام شرکت‌ پتروشیمی جم از سوی دولت شده بود، عنوان کرد: این امر در حال پیگیری است و به این منظور کارگروهی تشکیل شده و این سهام ظرف سه ماه آینده به بازنشستگان پرداخت می‌شود.

معوقات ناشی از افزایش ۶ درصدی حقوق‌ها درخرداد ماه پرداخت می شود

بر اساس اعلام سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری، بازنشستگان و مستمری‌بگیران این صندوق در فیش حقوقی خرداد ماه خود علاوه بر افزایش شش درصدی حقوق‌ها، شاهد پرداخت معوقات سه ماهه ناشی از این افزایش حقوق‌هایشان خواهند بود.
ایراندخت عطاریان به مصوبه هیات وزیران و افزایش شش درصدی حقوق بازنشستگان برای سال جاری اشاره کرد.
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری در مورد تامین مبالغ پاداش پایان خدمت بازنشستگان قبل از سال 1379 که منوط به ارائه سهام شرکت‌ پتروشیمی جم از سوی دولت شده بود، عنوان کرد: این امر در حال پیگیری است و به این منظور کارگروهی تشکیل شده و این سهام ظرف سه ماه آینده به بازنشستگان پرداخت می‌شود.
عطاریان در ادامه به کلنگ‌زنی و افتتاح خانه‌های مهر اشاره کرد و گفت: هر ماه شاهد دو افتتاحیه و کلنگ زنی در راستای احداث خانه‌های مهر در سراسر کشور خواهیم بود.
وی با اشاره به کلنگ زنی خانه مهر کازرون اعلام کرد: خانه‌های مهر یزد و ارومیه آماده افتتاح است و به زودی خانه مهر ساری نیز کلنگ زنی می‌شود.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی دولت

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

برگزاری مراسم عزاداری

    همزمان با فرارسيدن ماه محرم الحرام و عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت ...

كارمندان واجدشرايط از بهمن ماه امسال فوق العاده ويژه دريافت مي كنند

به گزارش کارمندنیوز، ‘ محمد رضا مسلمي ‘ روز شنبه در گفت و گو با ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister