صفحه اصلی | آرشیو اخبار | رسیدگی به فقرا وظیفه سازمان بهزیستی نیست
نماينده ولي فقيه در استان اصفهان گفت: بايد كار سازمان بهزيستي تنها رسيدگي به معلولان جسمي و ذهني باشد و رسيدگي به فقرا و خانواده‌هاي بي‌سرپرست به ارگان‌هاي ديگر واگذار شود آيت‌الله سيد يوسف طباطبايي‌نژاد در ديدار با مسئولان بانوان اداره كل تربيت‌بدني و بهزيستي استان اصفهان بر ضرورت ترويج فرهنگ ورزش در جامعه به ويژه بين بانوان تاكيد كرد.

رسیدگی به فقرا وظیفه سازمان بهزیستی نیست

نماينده ولي فقيه در استان اصفهان گفت: بايد كار سازمان بهزيستي تنها رسيدگي به معلولان جسمي و ذهني باشد و رسيدگي به فقرا و خانواده‌هاي بي‌سرپرست به ارگان‌هاي ديگر واگذار شود
آيت‌الله سيد يوسف طباطبايي‌نژاد در ديدار با مسئولان بانوان اداره كل تربيت‌بدني و بهزيستي استان اصفهان بر ضرورت ترويج فرهنگ ورزش در جامعه به ويژه بين بانوان تاكيد كرد.
وي خاطرنشان كرد: يكي از مهم‌ترين وظايف سازمان تربيت‌بدني ترويج فرهنگ ورزش در جامعه و بانوان است، لذا بايد سياستگذاري اين سازمان در اين راستا برنامه‌ريزي شود.
امام جمعه اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر بيشتر بودجه سازمان تربيت‌بدني صرف تعداد محدودي از ورزشكاران مي‌شود كه درصد كمي از جامعه را تشكيل مي‌دهند، ليكن بايد اين سازمان علاوه بر حمايت از ورزش‌هاي قهرماني بيشتر سرمايه‌گذاري خود را بر فرهنگ سازي ورزش معطوف كند كه با اين كار مي‌توان درصد زيادي از جامعه را به انجام ورزش ترغيب كرد.
عضو خبرگان رهبري با اشاره به وظايف مهم بانوان تصريح كرد: وظايف مهم بانوان در خانواده و جامعه جسمي سالم و توانمند را مي‌طلبد كه اين امر ضرورت انجام ورزش در بانوان را تقويت مي‌كند.
وي خاطرنشان كرد: بايد با تشويق، ترغيب، نوشتن كتاب و بيان ارزش و عظمت ورزش، فرهنگ ورزش را در جامعه ترويج داد.
آيت‌الله طباطبايي‌نژاد در ادامه با تقدير از خدمات سازمان بهزيستي بر رسيدگي بيشتر به معلولان در اين سازمان تاكيد كرد و گفت: مخلوقات عيالات خداوند هستند و محبوب‌ترين افراد نزد خدا كسي است كه به اين عيالات خدمت كند.
وي تصريح كرد: بايد كار سازمان بهزيستي تنها رسيدگي به معلولان جسمي و ذهني باشد و رسيدگي به فقرا و خانواده‌هاي بي‌سرپرست به ارگان‌هاي ديگر واگذار شود چرا كه در مسئله رسيدگي به معلولان هنوز جاي كار زيادي وجود دارد.
در اين ديدار فرشاد، معاون پيشگيري سازمان و مشاور امور بانوان بهزيستي استان اصفهان به بيان گزارشي از فعاليت‌هاي امور بانوان اين سازمان پرداخت و گفت: 68 درصد كاركنان سازمان بهزيستي را بانوان تشكيل مي‌دهند.
وي در ادامه افزود: حدود 10 هزار زن سرپرست خانوار و 28 هزار زن معلول تحت حمايت‌هاي سازمان بهزيستي قرار دارند.
فرشاد با اشاره به دستورالعمل حجاب و عفاف ابلاغي به سازمان‌ها گفت: چهار مصوبه از اين دستورالعمل در مورد سازمان بهزيستي است كه اين سازمان اقدامات متعددي در اين راستا انجام داده است.
وي از ايجاد 36 گروه همياز زنان سرپرست خانوار به منظور اشتغال‌زايي خبر داد و گفت: تاكنون يك‌هزار و 400 نفر از زنان و دختران خود سرپرست روستايي و عشايري بيمه شدند و 100 مورد سرمايه كار بلاعوض به زنان سرپرست خانواد اهدا شده است.

منبع :خبرگزاري فارس

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister