صفحه اصلی | آرشیو اخبار | كارمندان | سازمان بهزیستی کوچک می شود
معاون پشتیبانی و امور مجلس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اجرای ماده 29 قانون مدیریت خدمات کشوری از کاهش دو معاونت و 9 دفتر در سازمان بهزیستی کشور خبر داد. مهدی علیپور با اشاره به ماده 29 قانون مدیریت خدمات کشوری گفت: بر اساس این قانون سازمانها موظفند معاونتهای خود را به سه معاونت و 15 دفتر و اداره کل کاهش دهند.

سازمان بهزیستی کوچک می شود

معاون پشتیبانی و امور مجلس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اجرای ماده 29 قانون مدیریت خدمات کشوری از کاهش دو معاونت و 9 دفتر در سازمان بهزیستی کشور خبر داد.

مهدی علیپور با اشاره به ماده 29 قانون مدیریت خدمات کشوری گفت: بر اساس این قانون سازمانها موظفند معاونتهای خود را به سه معاونت و 15 دفتر و اداره کل کاهش دهند.

وی گفت: سازمان بهزیستی 10 سال است که ساختار مدیریتی خود را تغییر نداده و بر اساس این قانون پنج معاونت سازمان بهزیستی به سه معاونت و 24 دفتر این سازمان به 15 دفتر کاهش می یابد.

علیپور افزود: معاونت پیشگیری و معاونت مشارکتهای مردمی از چارت سازمانی سازمان بهزیستی حذف شده و زیر مجموعه یکی از معاونتهای جدید قرار می گیرند.

معاون پشتیبانی و امورمجلس سازمان بهزیستی گفت: بر این اساس امور زنان سرپرست خانوار، آسیب دیدگان اجتماعی، فرزندان بی سرپرست و بد سرپرست، دختران و زنان در معرض آسیبهای اجتماعی، مهدهای کودک زیر مجموعه معاونت اجتماعی می شوند و  معاونت توانبخشی در مورد معلولان و پیشگیری از معلولیت و معاونت پشتیبانی و منابع انسانی همانند سایر سازمانها فعالیت می کند.

وی افزود: هم اکنون این تغییرات به تائید معاونت منابع انسانی ریاست جمهوری رسیده و تا دو هفته آینده در سازمان بهزیستی کشور اجرایی می شود.

منبع : خبرگزاری مهر

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

برگزاری مراسم عزاداری

    همزمان با فرارسيدن ماه محرم الحرام و عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت ...

كارمندان واجدشرايط از بهمن ماه امسال فوق العاده ويژه دريافت مي كنند

به گزارش کارمندنیوز، ‘ محمد رضا مسلمي ‘ روز شنبه در گفت و گو با ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister