صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار اجتماعی | ۲٫۵ میلیون نفر تحت پوشش خدمات حمایتی بهزیستی
سرپرست سازمان بهزیستی کشور:بهزیستی به سمت ارائه خدمات تخصصی به مددجویان گام برمی‌دارد.اصلاح آسیب‌های اجتماعی مهم‌ترین هدف بهزیستی است. سرپرست سازمان بهزیستی کشور گفت: در حال حاضر 2 میلیون و 550 هزار نفر در کشور زیر پوشش خدمات حمایتی بهزیستی قرار دارند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از فارس ، احمد اسفندیاری در دیدار با کارکنان سازمان بهزیستی ایلام اظهار داشت: این سازمان با تدوین برنامه‌ای منسجم درصدد کاهش آمار مددجویان در راستای توانمندسازی آنان در بخش‌های مختلف است.

۲٫۵ میلیون نفر تحت پوشش خدمات حمایتی بهزیستی

سرپرست سازمان بهزیستی کشور:بهزیستی به سمت ارائه خدمات تخصصی به مددجویان گام برمی‌دارد.اصلاح آسیب‌های اجتماعی مهم‌ترین هدف بهزیستی است.

سرپرست سازمان بهزیستی کشور گفت: در حال حاضر 2 میلیون و 550 هزار نفر در کشور زیر پوشش خدمات حمایتی بهزیستی قرار دارند.
احمد اسفندیاری در دیدار با کارکنان سازمان بهزیستی ایلام اظهار داشت: این سازمان با تدوین برنامه‌ای منسجم درصدد کاهش آمار مددجویان در راستای توانمندسازی آنان در بخش‌های مختلف است.
وی ادامه داد: برای تحقق این موضوع نیز برنامه‌های مختلفی را تدوین و اجرایی و در دستور کار قرار داده تا در استان‌های کشور اجرایی شود.
این مسئول اضافه کرد: قرار است در برنامه پنج‌ساله توسعه سال به سال این مهم در استان‌های مختلف کشور اجرایی و محقق شود.
اسفندیاری تصریح کرد: در حال حاضر 2 میلیون و 550 هزار نفر در کشور زیر پوشش خدمات حمایتی بهزیستی قرار دارند، این افراد شامل معلولان، زنان سرپرست خانوار و کودکان بی‌سرپرست هستند.
مدیرکل بهزیستی استان ایلام نیز در این دیدار گفت: بهزیستی به سمت ارائه خدمات تخصصی به مددجویان گام برمی‌دارد.
صادق رستمی اظهار داشت: با تحقق این مهم به طبع از تعداد مددجویان تحت پوشش کاسته شده و به سمت توانمندسازی آنان حرکت می‌شود.
وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از 80 هزار نفر از جمعیت 540 هزار نفری زنان و مردان ایلامی از خدمات حمایتی و تخصصی این نهاد در استان استفاده می‌کنند.
وی افزود: حدود 19 هزار نفر در حوزه حمایتی و 60 هزار نفر نیز در حوزه تخصصی از امکانات و خدمات این نهاد در استان ایلام استفاده می‌کنند.
این مسئول اضافه کرد: سازمان بهزیستی بیش از آنکه حمایتی باشد به امورات تخصصی می‌پردازند و توسعه این مهم در دستور کار خود قرار داده است.
رستمی تصریح کرد: اصلاح آسیب‌های اجتماعی مهم‌ترین هدف این دستگاه اجرایی است که برای رسیدن به آن برنامه‌های مختلفی را تدوین و اجرا می‌‌کند.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی دولت

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

کمک هزینه فرزندان چندقلو بهزیستی

بازدید از منزل خانواده های دارای چند قلو

به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی از منزل سه خانواده  چند قلویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان ...

تجلیل از دختران امداد بگیر تحت پوشش بهزیستی به مناسبت روز دخترولادت حضرت معصومه روز دختر در بهزیستی

تجلیل از دختران امداد بگیر تحت پوشش بهزیستی به مناسبت روز دختر

بمناسبت گرامیداشت روز دختر،طی نشستی با حضور متقی نژاد معاون مدیرکل و رئیس اداره، دکتر ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister