صفحه اصلی | مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان
در شب میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم تجلیل از تلاش‌ها و خدمات دکتر "ابوالحسن فقیه" و معارفه دکتر "احمد اسفندیاری" سرپرست سازمان بهزیستی با حضور مسئولان کشوری و معاونان و مدیران و همکاران سازمان و تعداد زیادی از معلولان و جامعه هدف سازمان در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد. ابوالحسن فقيه در مراسم آيين تجليل از خدمات و تلاش‌هاي ارزنده خودش كه امروز در محل تالار انديشه حوزه هنري برگزار شد، از مسئولاني كه به جواني 33 ساله (فقيه) اعتماد كرده و سازمان بهزيستي را با 30 هزار پرسنل دولتي و 200 هزار پرسنل در بخش غير دولتي سپردند، تقدير و تشكر كرد.

مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان

در شب میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم تجلیل از تلاش‌ها و خدمات دکتر “ابوالحسن فقیه” و معارفه دکتر “احمد اسفندیاری” سرپرست سازمان بهزیستی با حضور مسئولان کشوری و معاونان و مدیران و همکاران سازمان و تعداد زیادی از معلولان و جامعه هدف سازمان در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.

ابوالحسن فقيه در مراسم آيين تجليل از خدمات و تلاش‌هاي ارزنده خودش كه امروز در محل تالار انديشه حوزه هنري برگزار شد، از مسئولاني كه به جواني 33 ساله (فقيه) اعتماد كرده و سازمان بهزيستي را با 30 هزار پرسنل دولتي و 200 هزار پرسنل در بخش غير دولتي سپردند، تقدير و تشكر كرد.

وي با بيان اين كه در برابر كرامت و ارزش انساني جمعيت هدف سازمان بهزيستي طي مدت مديريتم كاري نكردم كه بخواهم امروز گزارش عملكردي ارائه كنم، افزود: اگر چندين برابر اقدامات صورت گرفته هم ارائه شود، باز هم كم است.

رييس سابق سازمان بهزيستي و رييس كنوني جمعيت هلال احمر ادامه داد: طي اين مدت تلاش كردم تا نگرش مسوولان و مردم را نسبت به معلولان عوض كرده و بگويم كه اين قشر شهروندان درجه دو نيستند و آنها نيز بايد از خدمات عمومي بهره‌مند شوند.

وي در ادامه از همسر و فرزندانش نيز تقدير و تشكر به جا آورد و گفت: آنها نيز با وجود 160 سفر كاري دوريم را تحمل كردند.

رييس سابق سازمان بهزيستي در پايان خاطرنشان كرد: چنانچه عدالت در كنار پيشرفت قرار گيرد، مي‌توان شاهد ارتقاء بود، چرا كه اگر عدالت محقق نشود، با پيشرفت نمي توان مشكل كشور را حل كرد و در اين راستا بايد به سازمان‌هاي حمايتي و مداخله‌گر امور اجتماعي توجه ويژه اي داشت.

اين مراسم با سخنراني تعدادي از مديران انجمن‌هاي غير دولتي و برخي از معاونان سازمان بهزيستي ادامه يافت.

لازم به ذكر است در اين مراسم علي همت محمود نژاد ـ مدير عامل انجمن حمايت از حقوق معلولان ـ به مشكلات پيش روي اين قشر از جمله نرخ 40 درصدي بيكاري، مستمري 32 هزار توماني و … اشاره كرد.

در ادامه این مراسم سرپرست جدید سازمان با قرائت توصیه‌هایی از امیرمومنان علی(ع) به مالک‌اشتر سیاست‌های سازمان بهزیستی در مدت تصدی دکتر “ابوالحسن فقیه” را کاملاً مطابق با این توصیه‌ها خواند و گفت:«خدمت صادقانه به مردم به مصداق کلام حضرت علی(ع) با ارزش‌ترین کارهاست و شایسته است همه ما با الگو قرار دادن این کلام گهربار هر چه بیشتر در جهت توانمندسازی نیازمندان گام برداریم. دکتر “احمد اسفندیاری” ملتزم بودن به سند راهبردی وزارت رفاه و برنامه پنجم توسعه را سرلوحه تیم جدید مدیریت سازمان بهزیستی دانست و افزود:سعی می‌کنیم با تلاش مضاعف و همت و یاری همه همکاران در سازمان بهزیستی از میزان حمایت کاسته و بر میزان توانمندی و توانمندسازی جامعه هدف بیفزاییم.

وی تلاش برای گسترش خدمت به معلولان در زمینه تعاون و اشتغال و رشد و گسترش خدمت طبق نگاه راهبردی کشور را از دیگر برنامه‌های مدیریت جدید سازمان عنوان کرد.

دکتر “اسفندیاری” با اشاره به مسئولیت قبلی خویش در حوزه امداد و نجات سازمان هلال‌احمر گفت: در کار قبلی من در عرصه امداد و نجات سرعت عمل حرف اول را می‌زد اما در بهزیستی سرعت همراه با دقت باید رعایت شود.

وي با اشاره به صبوري رييس سابق سازمان بهزيستي در پذيرفتن انتقادات و گلايه‌هاي مطرح شده خطاب به مسوولان جديد سازمان، گفت: تا كسي ديوانه، عاشق و مجنون نباشد، نمي‌تواند در سازمان بهزيستي كه محل عشق به همنوعان است، خدمت كند.

منبع: مهرنو

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

شاخه گلی برای کارکنان تلاشگر مراکز تحت نظارت بهزیستی شهرستان کاشان در حوزه روابط عمومی

شاخه گلی برای کارکنان تلاشگر مراکز تحت نظارت بهزیستی شهرستان کاشان در حوزه روابط عمومی

کارکنان حوزه روابط عمومی مراکز تحت نظارت بهزیستی شهرستان کاشان به مناسبت بزرگداشت هفته روابط ...

تقدیر از دختران فعال تحت پوشش بهزیستی کاشان به مناسبت دهه کرامت ولادت حضرت امام رضا و حضرت معصومه

طی نشستی دختران نمونه دانشجوی امداد بگیر شهرستان کاشان تقدیر شدند

با برگزاری نشستی از دختران نخبه دانشجوی امداد بگیر تقدیر به عمل آمد. به گزارش ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister