صفحه اصلی | آرشیو اخبار | كارمندان | جزئیات محاسبه افزایش حقوق کارمندان
معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری: افزایش حقوق به روش پلکانی معکوس متوقف شده است . افزایش ها با حقوق خرداد پرداخت می شود. معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری از اعمال افزایش شش درصدی ضریب افزایش حقوق کارمندان از خردادماه جاری خبر داد و گفت: قطعا از ابتدای امسال حق و حقوق کارمندان محاسبه و به آنان پرداخت می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،رحیم ممبینی در پاسخ به این پرسش که با توجه به تعیین افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در جلسه یکشنبه شب هیئت دولت، این مصوبه از خردادماه جاری اجرا خواهد شد؟ گفت: دستگاهها می توانند براساس توانمندی خود در ماه جاری این مصوبه را اجرایی کنند.

جزئیات محاسبه افزایش حقوق کارمندان

معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری: افزایش حقوق به روش پلکانی معکوس متوقف شده است .  افزایش ها با حقوق خرداد پرداخت می شود.

معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری از اعمال افزایش شش درصدی ضریب افزایش حقوق کارمندان از خردادماه جاری خبر داد و گفت: قطعا از ابتدای امسال حق و حقوق کارمندان محاسبه و به آنان پرداخت می‌شود.
رحیم ممبینی در پاسخ به این پرسش که با توجه به تعیین افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در جلسه یکشنبه شب هیئت دولت، این مصوبه از خردادماه جاری اجرا خواهد شد؟ گفت: دستگاهها می توانند براساس توانمندی خود در ماه جاری این مصوبه را اجرایی کنند.
وی افزود: قطعا مابه التفاوت افزایش حقوق کارمندان در دو ماه اول امسال محاسبه و به آنان پرداخت خواهد شد.
معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا افزایش شش درصدی ضریب حقوق کارمندان حداقل افزایش است و کارمندانی که حقوق کمتری می‌گیرند، با افزایش حقوق بیشتری نسبت به کارمندانی که حقوق بالایی دارند، مواجه می شوند. به عبارت دیگر، افزایش حقوقها به روش پلکانی معکوس خواهد بود؟ اظهارداشت: این روش در سالجاری اعمال نمی شود و ضریب افزایش حقوق برای تمام کارمندان به همان میزان شش درصد خواهد بود.
با تصویب هیئت دولت، ضریب حقوق امسال کارمندان با افزایش 6 درصدی از 600 به 636 ریال افزایش یافت. برهمین اساس، حداقل حقوق و فوق العاده‌های مستمر شاغلان و بازنشستگان از 290 هزار تومان سال گذشته به 310 هزار تومان در سالجاری و حداکثر حقوق آنان به میزان 7 برابر یعنی 2 میلیون و 170 هزار تومان تعیین شده است.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی دولت

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

برگزاری مراسم عزاداری

    همزمان با فرارسيدن ماه محرم الحرام و عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت ...

كارمندان واجدشرايط از بهمن ماه امسال فوق العاده ويژه دريافت مي كنند

به گزارش کارمندنیوز، ‘ محمد رضا مسلمي ‘ روز شنبه در گفت و گو با ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister