صفحه اصلی | آرشیو اخبار | مشکلات اینترنتی و بانکی هدفمندی یارانه ها در اجرای آزمایشی
فرزین زمان قطعی اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها را از نیمه دوم سال جاری عنوان کرد. رئیس کارگروه تحول اقتصادی دولت خبر داد که اجرای طرح آزمایشی هدفمند کردن یارانه ها در سه استان نشان دادکه ، کمبود ظرفیت های نرم افزاری و اینترنتی و لزوم افتتاح حساب افراد بیش از حد انتظار بوده است . محمد رضا فرزین گفت: در اجرای آزمایشی به برخی نکات برخوردیم که این موارد می‌تواند کمک شایانی به اجرای سراسری این طرح بکند. وی یکی از نکات جدیدی را که در اجرای آزمایشی هدفمند کردن یارانه‌ها حاصل شده است مشکلات نرم‌افزاری عنوان کرد و گفت: برای اجرای منسجم هدفمند کردن یارانه‌ها باید ظرفیتهای نرم افزاری و اینترنتی کشور را ارتقا دهیم.

مشکلات اینترنتی و بانکی هدفمندی یارانه ها در اجرای آزمایشی

فرزین زمان قطعی اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها را از نیمه دوم سال جاری عنوان کرد.

رئیس کارگروه تحول اقتصادی دولت خبر داد که اجرای طرح آزمایشی هدفمند کردن یارانه ها در سه استان نشان دادکه ، کمبود ظرفیت های نرم افزاری و اینترنتی و لزوم افتتاح حساب افراد بیش از حد انتظار بوده است .
محمد رضا فرزین گفت: در اجرای آزمایشی به برخی نکات برخوردیم که این موارد می‌تواند کمک شایانی به اجرای سراسری این طرح بکند.
وی یکی از نکات جدیدی را که در اجرای آزمایشی هدفمند کردن یارانه‌ها حاصل شده است مشکلات نرم‌افزاری عنوان کرد و گفت: برای اجرای منسجم هدفمند کردن یارانه‌ها باید ظرفیتهای نرم افزاری و اینترنتی کشور را ارتقا دهیم.
رئیس کارگروه تحول اقتصادی دولت افزود: یکی دیگر از مسایلی که در اجرای آزمایشی هدفمند کردن یارانه‌ها به آن برخوردیم تعدد کسانی است که باید اقدام به افتتاح حساب بکنند که در استان مازندران ما شاهد افتتاح حساب حدود 60 درصد ثبت نام کنندگان برای توزیع یارانه‌ها بودیم که این رقم خیلی بیشتر از ارقام پیش‌بینی شده توسط کارگروه بود.
وی با اعلام اینکه وزارت رفاه در جلسه روز سه‌شنبه گزارشی از اجرای آزمایشی هدفمند کردن یارانه‌ها در سه استان در کارگروه اقتصادی خواهد داد، گفت: تصمیم‌گیری نهایی درباره نحوه اجرای این طرح پس از آن گزارش اتخاذ می‌شود.
فرزین در پایان گفتگوی خود با مهر، زمان قطعی اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها را از نیمه دوم سال جاری عنوان کرد.

بازتوزیع یارانه‌ها به تمام متقاضیان ثبت نام شده تعلق می‌گیرد/کاهش سهم افراد غنی
سخنگوی کارگروه تحول اقتصادی دولت با اعلام اینکه بازتوزیع یارانه‌ها به تمام متقاضیان ثبت نام کرده تعلق می‌گیرد گفت: تنها بخشی از خانواده‌هایی که تحت پوشش سازمانهای حمایتی و ساکن در مناطق محروم هستند بیش از میزان معمول دریافت خواهند کرد.
فرزین در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه بازتوزیع یارانه‌ها به چه شکل صورت خواهد گرفت، با بیان مطلب فوق افزود: براساس ماده 7 قانون هدفمند کردن یارانه‌ها که به بحث بازتوزیع یارانه‌ها مربوط می‌شود آیین‌نامه‌ اجرایی تدوین شده و بنا بر آن به تمام افراد متقاضی ثبت نام کرده و حساب باز کرده به طور یکسان یارانه پرداخت می‌شود.
وی افزود: هم اکنون کارگروهی در وزارت رفاه تشکیل داده‌ایم که اولاً خانواده‌هایی را که لازم است بیش از حد متعارف از بازتوزیع یارانه‌ها برخوردار شوند شناسایی کنند وثانیاً آمار خانواده‌هایی که در مناطق محروم سکونت دارند را نیز به دست آورند.
سخنگوی کارگروه تحول اقتصادی دولت برآورد کارگروه تحول اقتصادی دولت از این خانواده‌ها را حدود 8 میلیون نفر اعلام کرد و گفت: با نظام اطلاعاتی‌ای که از رهگذر طرح هدفمند کردن یارانه‌ها به دست می‌آید می‌توانیم بستر اطلاعاتی خوبی را برای کشور تهیه کنیم.
فرزین در ادامه تاکید کرد: در شناسایی تدریجی خانوارها، افراد غنی نیز مورد شناسایی قرار خواهند گرفت و به تدریج سهم آنها از یارانه‌ها کاهش پیدا می‌کند.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی دولت‌

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister