صفحه اصلی | آرشیو اخبار | مرحله نخست طرح هدفمند کردن( شماره حساب ) از سه شنبه آغاز می شود
در مرحله نخست طرح هدفمند کردن یارانه ها شماره حساب سرپرستان خانوار در سه استان ایلام ، خراسان شمالی و گیلان دریافت می شود چگونگی ثبت شماره حساب در سامانه طراحی شده www.refahi.ir در بسته ای آموزشی ارائه خواهد شد وزیر رفاه و تامین اجتماعی گفت:نخستین مرحله از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها،دریافت شماره حساب سرپرستان خانوار است که به صورت آزمایشی، سه شنبه این هفته در سه استان ایلام، خراسان شمالی و گیلان آغاز می شود.

مرحله نخست طرح هدفمند کردن( شماره حساب ) از سه شنبه آغاز می شود

در مرحله نخست طرح هدفمند کردن یارانه ها شماره حساب سرپرستان خانوار در سه استان ایلام ، خراسان شمالی و گیلان دریافت می شود
چگونگی ثبت شماره حساب در سامانه طراحی شده www.refahi.ir در بسته ای آموزشی ارائه خواهد شد

وزیر رفاه و تامین اجتماعی گفت:نخستین مرحله از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها،دریافت شماره حساب سرپرستان خانوار است که به صورت آزمایشی، سه شنبه این هفته در سه استان ایلام، خراسان شمالی و گیلان آغاز می شود.
صادق محصولی، با بیان این که سامانه ویژه ای برای دریافت شماره حساب سرپرستان خانوار طراحی شده است، افزود: سرپرستان خانوار در این سه استان که فرم اطلاعات اقتصادی را پُر کرده اند، می توانند از 28 اردیبهشت، به مدت یک هفته، به سامانه www.refahi.ir مراجعه و شماره حساب خود را در آن ثبت کنند.
وی ثبت شماره حساب، برای سرپرستان خانوار واجد شرایط در سه استان ایلام، خراسان شمالی و گیلان در یک هفته را ضروری دانست و اضافه کرد: اگر به هر دلیلی، فردی در این سه استان نتوانست در مدت اعلام شده شماره حساب خود را ثبت کند، می تواند در زمان اجرای نهایی و سراسری این طرح در کل کشور، شماره حساب خود را به ثبت برساند.
محصولی گفت: شماره حساب برای دریافت نقدی یارانه ها از طریق این سامانه اینترنتی امکان پذیر است و سرپرستان خانواری که احیانا در منزل و محل کار به اینترنت دسترسی ندارند، می توانند به مراکز خدمات اینترنتی دولتی و خصوصی پیش بینی شده در شهرها و روستاها مراجعه کنند.

* نحوه دریافت شماره حساب
وی با بیان این که چگونگی ثبت شماره حساب در سامانه طراحی شده www.refahi.ir در بسته ای آموزشی ارائه خواهد شد، تصریح کرد: با هماهنگی صورت گرفته با سازمان صدا و سیما، این بسته آموزشی در چند روز آینده از شبکه های استانی ایلام، خراسان شمالی و گیلان در فواصل مناسب پخش خواهد شد.

* مرحله نخست فعلا فقط مختص سه استان
وزیر رفاه استفاده آزمایشی از خدمات این سامانه را فقط مختص سه استان یادشده دانست و گفت: از دیگر هموطنان تقاضا می شود برای هرچه بهتر انجام شدن آزمایشی این کار، از مراجعه به این سامانه تا اعلام نهایی خودداری کنند.
محصولی تاکید کرد: برای پرداخت مبالغ نقدی ناشی از اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها، داشتن حداقل یک حساب نزد شعب بانکی کشور الزامی است.

*حدود 95 درصد از سرپرستان خانوار که فرم اطلاعات اقتصادی را پر کرده اند
وی به بررسی حساب بانکی واجدان شرایط در شبکه بانکی کشور اشاره کرد و گفت: هم اکنون حدود 95 درصد از سرپرستان خانوار که فرم اطلاعات اقتصادی را پر کرده اند، دارای حساب بانکی هستند و آن دسته از هموطنان واجد شرایط هم که فاقد هرگونه حساب بانکی هستند، باید حداکثر تا دو هفته آینده، با مراجعه حضوری به یکی از شعب بانکهای کشور، افتتاح حساب کنند.
محصولی تصریح کرد: برای افتتاح حساب در بانک های کشور، هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و هرکدام از واجدان شرایط فاقد حساب بانکی می توانند به هر بانک دلخواه و موردنظر خود مراجعه و افتتاح حساب کنند.
وزیر رفاه، از اطلاع رسانی سریع و دقیق به همه مردم در ادامه مراحل اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها خبر داد و افزود: امیدواریم با همکاری مردم بتوانیم این قانون را که یک گام بزرگ در حرکت رو به جلوی کشور به شمار می آید و بزرگترین طرح پنجاه سال گذشته است، به بهترین شکل اجرا کنیم و در این راه، از پیشنهادات سازنده مردم استقبال می کنیم.

منبع :پایگاه اطلاع رسانی دولت

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister