صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار ستادی | پیام خداحافظی دکتر فقیه از همکاران سازمان بهزیستی
پيام خداحافظي دكتر فقيه از همكاران سازمان بهزيستي

پیام خداحافظی دکتر فقیه از همکاران سازمان بهزیستی

دکتر فقیه رییس پیشین سازمان بهزیستی کشور و رییس فعلی سازمان هلال احمر در پیامی ضمن خداحافظی از همکاران خود در این سازمان، از خدمات آنان در این مدت سپاسگزاري نمود.

متن کامل این پیام در زیر آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحيم
“پروردگارا مرا در هر کار با صداقت وارد کن و با صداقت خارج ساز و از سوي خود حجتي ياري کننده برايم قرار ده “سوره اسراء ، آيه 80

خواهران و برادران عزيز
همکاران ارجمند و مديران محترم سازمان بهزيستي کشور
با سلام و تحيت؛
منت خداي را كه توفيق خدمت بي‌منت به بندگان‌اش را نصيب ما كرد و عنايت نمود تا از آنچه در توان داريم چيزي براي اداي اين عبادت بزرگ فرو نگذاريم. و اين توفيقي است كه شكر و سپاس‌ آن از دست و زبان هيچ كس برنمي‌آيد.

همكاران گرانمايه
سازمان بهزيستي كشور با توسل به خداوند متعال و با تكيه بر همت و عزم سترگ شما، اينك در سي‌امين سال تاسيس، بالنده‌ترين و شكوفا‌ترين روز‌هاي خود را تجربه مي‌كند .

بي‌شك شوق پرواز و ميل به شكوفايي گوهر گرانبهايي است كه اگر در وجود تك‌تك شما همکاران عزيز نبود، رسيدن بدين مقصود و جايگاهي که اکنون سازمان در آن قرار دارد غير‌ممكن مي‌نمود.

در 5/4 سال گذشته با توجه به عنايت دولت مهرورز و  خدمتگزار به اين مجموعه و تمركز بيشتر بر فعاليت‌هاي تخصصي فرصتي پيش آمد تا مسير رشد و تعالي خدمات اين سازمان به آحاد جامعه با سرعتي بيشتر و شتابي بي وقفه طي شود. اميد است دست عنايت خداوند همچنان به روند خدمت بي منت و تاثير‌گذاري اين نهاد ارزشمند و انقلابي در جامعه اسلامي‌مان بيفزايد.

اكنون كه امانت مسئوليت در سازمان بهزيستي را واگذار نموده و فرصت خدمت در حوزه ديگري بر دوش بنده نهاده شده و توفيق همكاري بيشتر با شما گراميان را از دست مي‌دهم، بر خود لازم و واجب مي‌دانم ضمن خداحافظي و حلاليت طلبي، از خدمات بي‌دريغ و خالصانه همه شما همكاران زحمتکش و عزيزم در طول 5/4 سال گذشته و در جاي‌جاي ايران اسلامي از شهرهاي بزرگ تا دورافتاده ترين روستاها، سپاسگزاري نموده و براي همه شما از درگاه خداوند متعال سلامت و سعادت مسئلت نمايم.

بي‌گمان در سال همت و کار مضاعف، عزم، اراده، تلاش و همت هميشه بلند خانواده بزرگ بهزيستي براي بهتر زيستن جامعه ايراني مضاعف خواهد بود.

هميشه پايدار و سرافراز باشيد.

ملتمس دعا

ابوالحسن فقيه

منبع :سازمان بهزيستي كشور

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آیین گرامیداشت فرزندان مکلف کارکنان اداره بهزیستی شهرستان کاشان برگزار شد

آیین گرامیداشت فرزندان به سن تکلیف رسیده کارکنان اداره بهزیستی شهرستان کاشان

در روزهای گرامیداشت هفته ی دولت و با حضور متقی نژاد معاون مدیر کل و ...

افتتاحیه هفته بهزیستی سال 1400، هفته بهزیستی سال 00

از ۲۵ تیر ۹۹ تا ۲۵ تیر ۱۴۰۰ تعداد ۴۰۵ طرح اشتغالزایی، مسکن و مرکز توانبخشی بهزیستی کاشان به بهره برداری رسید

رییس اداره بهزیستی کاشان از اجرای ۴۰۵ طرح اشتغالزایی، مسکن و مرکز توانبخشی این اداره ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister