صفحه اصلی | انتشارات | مهرنو | انتشار هشتمین شماره ماهنامه مهرنو
هشتمين شماره ماهنامه مهرنو با مطلب روي جلد در مورد کودکان ناخواسته با عنوان نسل سوخته منتشر شد.

انتشار هشتمین شماره ماهنامه مهرنو

هشتمين شماره ماهنامه مهرنو با مطلب روي جلد در مورد کودکان ناخواسته با عنوان نسل سوخته منتشر شد.علاقمندان ميتوانند ماهنامه فوق را از كيوسكهاي روزنامه فروشي سراسر كشور تهيه نمايند.

اين شماره نيز با بخش‌هايي تحت عنوان‌هاي چشم‌انداز، مطلب روي جلد، جامعه، زندگي، زندگي، جهان و هنر و رسانه از نيمه ارديبهشت ماه روي کيوسک رفت.

در بخش چشم‌انداز هشتمين شماره موضوع زلزله پايتخت، داده‌هاي آماري ازدواج و طلاق، روند افزايش دانشجويان در يک سري از مجموعه‌هاي خبري بررسي شده است.

بخش روي اين جلد ماهنامه به موضوع فرزندان ناخواسته اختصاص داده شده است. در مطلب جمعيت 24 ميليون نفري نگاهي به آمارهاي ناخواسته در ايران و جهان شده است. رئيس اداره تنظيم خانواده وزارت بهداشت در مصاحبه‌اي از فوت مادران بارداري مي‌گويد که دچار بارداري ناخواسته بوده‌اند.

در مطلب خواسته يا ناخواسته نگاهي به يکي از آخرين پژوهش‌ها درباره بارداري‌هاي ناخواسته در تهران شده است. گزارشي از يکي از مراکز بهداشت حاشيه تهران و مصاحبه با رئيس بيمارستان تخصصي ويژه زنان بخش‌هاي ديگر اين پرونده است. در صفحات آخر هم روش‌هاي پيشگيري از بارداري و راه‌هاي مقابله با فرزند ناخواسته بررسي شده است.

مصاحبه با چيستا يثربي نويسنده فيلمنامه دعوت و برنامه‌ريزي براي به دنيا آوردن يک کودکان آخرين بخش‌هاي اين پرونده هستند.

بخش جامعه اين شماره به موضوع بدنسازي، رونق پيدا کردن آن بين جوان‌ها و آسيب‌هاي آن پرداخته است.

گزارشي از يک روز با فرامرز خودنگار مربي و داور اين روزهاي رشته‌هاي پاورليفتينگ و قوي‌ترين مردان ايران و روح‌ا… داداشي قوي‌ترين مرد ايران بخش بعدي اين پرونده است.

موضوع بعدي بخش جامعه طلاق سالم است. گزارشي از يکي از آموزش‌هاي موفق سازمان بهزيستي براي تبديل طلاق ناموفق به طلاق موفق، مصاحبه با يک روانشناس، گزارشي از يک واحد مددکاري طرح مداخله در خانواده سازمان بهزيستي و گفت‌وگو با يک جامعه‌شناس، بخش‌هاي اين پرونده هستند.

ضمن اينکه در ادامه اين پرونده به برسي پيامدهاي يک طلاق پرداخته شده است.مطلب بعد با موضوع سيگار؛ فراسوي نيک و بد تاريخچه و ميزان مصرف سيگار در ايران بررسي شده است. گزارشي از يکي از عجيب‌ترين اتاق‌هاي دنيا براي تست کيفيت سيگار و گام‌به‌گام ترک سيگار بخش‌هاي ديگر اين پرونده است.

گزارش ويژه‌اي از ديدار رئيس‌جمهور از يکي از مراکز سازمان و گزارشي از زوج خوش فکري که 40 سال است مقيم امريکا شده‌اند و سال‌هاست که فعاليت‌هاي علمي و اجتماعي ويژه‌اي در کشور دارند بخش‌هاي قسمت زندگي هستند. گزارش تصويري اين شماره هم به کشتي با چوخه خراساني اختصاص داده شده است.

گزارشي از سفر به ترکيه و نگاهي به شرايط اجتماعي سياسي اين کشور بعد از ظهور مجدد اسلام گرايان، نگاهي به روند روبه رشد افزايش وزن و پانزده راز کاهش وزن در سرتاسر جهان در بخش جهان اين شماره آمده است.

در بخش هنر و رسانه اين شماره گزارشي از اعضاي گروه موسيقي ورستا آمده است. گفت‌وگو با همايون اسعديان و منوچهر محمدي کارگردان و تهيه‌کننده فيلمسينمايي طلا و مس، بررسي فيلم سينمايي هيچ، مصاحبه با کارگردان و نگاهي جامعه‌شناختي به اين فيلم از قسمت‌هاي اين بخش است.

منبع: مهرنو

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

مهرنو شماره 156

براي ديدن فايل PDF مهرنو شماره 156، بر روي عكس زير كليك كنيد. براي ذخيره ...

مهرنو شماره 155

هنرمعلولان برای عموم جامعه/ اجلاس سراسری مدیران سازمان بهزیستی کشور/ تحقق عدالت در دولت دهم/ ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister