صفحه اصلی | آرشیو اخبار | تقدیر کمیسیون اجتماعی مجلس از دکتر فقیه
[behzisty kashan] در آخرین روزهای تصدی دکتر ابوالحسن فقیه در سازمان بهزیستی کشور اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از وی تقدیر کردند.

تقدیر کمیسیون اجتماعی مجلس از دکتر فقیه

در آخرین روزهای تصدی دکتر ابوالحسن فقیه در سازمان بهزیستی کشور اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از وی تقدیر کردند.

در این مراسم دکتر ابوالحسن فقیه که برای آخرین بار به عنوان رئیس سازمان بهزیستی در کمیسیون اجتماعی مجلس حاضر شده بود رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس ضمن عرض تبریک به دکتر فقیه برای انتصاب مسئولیت جدید در جمعیت هلال‌احمر ایران گفت: ایران همیشه در امور فرهنگی و بشر دوستانه در دنیا درخشیده است و اینکه هلال‌احمر کشور ما همیشه در حوادث در کنار مردم دنیا است نشان‌گر انسان دوستی ماست.

وی ادامه داد: امیدواریم با حضور شما در این جمعیت بیش از پیش به کمک آسیب‌دیدگان بشتابیم و به عنوان رئیس سازمان که نقش اساسی در ساماندهی هنگام مصائب دارید موفق باشید.

سلیمان جعفرزاده همچنین با اشاره به عملکرد سازمان بهزیستی به عنوان بهترین سازمان مرتبط با کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: به جرأت می‌توان گفت بهترین سازمانی که در آن شاهد تغییر و تحولات چشمگیری بودیم بهزیستی بود که جا دارد از شخص شما، معاونان و مدیران دفاتر تخصصی نهایت سپاسگزاری را داشته باشم.

نایب رئیس این کمیسیون نیز با اشاره به وظیفه و تکلیف دینی مسئولان برای پیشبرد اهداف نظام اظهار داشت: به هر حال این‌گونه زحمات و نیات خیر در کار است که امور نظام را در ابعاد مختلف پیش می‌برد و یکی از نقاط و دستگاه‌هایی که شاهد توفیقات روزافزون در آن و بسط و گسترش عدالت اجتماعی بودیم سازمان بهزیستی و به خصوص در روزهای تصدی دکتر فقیه بر مسند ریاست آن بود.

وی ضمن قدردانی و تشکر از رئیس سازمان برای جمع کردن تیم فعال و پویا برای خدمت به محروم‌ترین اقشارجامعه اظهار داشت: آرزو داریم با کمک کمیسیون اجتماعی همین روندی که در سازمان بهزیستی در پیش گرفتید را در جمعیت هلال‌احمر ادامه دهید. زیرا بحث، بحث امروز و فردا نیست بلکه باید با برنامه‌ریزی صحیح به سمت اهداف والا و با ارزش برویم و نباید هیچگونه تلاش‌ها را رها کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد: فردی متعهد و مسئولیت‌پذیر همچون دکتر فقیه تصدی سازمان بهزیستی را بر عهده بگیرد.

دکتر ابوالحسن فقیه نیز در این دیدار یک ساعته ضمن قدردانی از همکاری‌های صمیمانه نمایندگان عضو کمیسیون اجتماعی در زمان تصدی‌اش گفت: از اعضای این کمیسیون به عنوان کمیسیون تخصصی مربوط به امور بهزیستی تشکر می‌کنم. نقش تلاش و کمک‌های کمیسیون در افزایش بودجه سازمان مشخص و مشهور است.

وی بازدید نمایندگان عضو فراکسیون از مراکز سازمان را نشان همدلی‌ها و همراهی این افراد عنوان کرد و اظهار داشت: اعضای کمیسیون با نظرات تخصصی به خصوص در زمینه لایحه فرزندخواندگی و تصویب آن که 35 سال مسکوت مانده بود کمک شایانی به سازمان بهزیستی کردند.

وی تهیه 900 هزار دفترچه بیمه برای مددجویان و رشد سیصد درصدی آن را از توفیقات سازمان بهزیستی عنوان کرد و گفت: وضعیت مسکن مددجویان، رسیدگی به روستایاران، تأسیس دانشگاه علمی – کاربردی در نقاط مختلف کشور و بحث واگذاری پرونده‌ها و مراکز به بخش غیردولتی از دیگر فعالیت‌های چشمگیر سازمان در 4 سال گذشته بود.

دکتر فقیه رسیدن به این توفیقات بدون تلاش و همکاری نمایندگان محترم مجلس را دست نیافتنی عنوان کرد و گفت: امیدوارم کمک اعضای کمیسیون اجتماعی را در هلال‌احمر هم داشته باشم و ثمره همکاری ما چه در سازمان بهزیستی و چه جمعیت هلال‌احمر کمک به هموطنان و همنوعان در زمان سختی و بلاست.

در پایان این مراسم لوح تقدیری توسط رئیس کمیسیون و از طرف سایر اعضا به رئیس سابق سازمان بهزیستی اهدا شد.

منبع: مهرنو

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister