صفحه اصلی | آرشیو اخبار | تیبا ،آهوی تیزپا به بازار آمد
با افتتاح بزرگ‌ترين شركت خودروسازي خاورميانه در مجتمع توليد خودرو سايپا كاشان، خودرو تيبا با حضور رئيس‌جمهوري پرده‌برداري شد.

تیبا ،آهوی تیزپا به بازار آمد

با افتتاح بزرگ‌ترين شركت خودروسازي خاورميانه در مجتمع توليد خودرو سايپا كاشان، خودرو تيبا با حضور رئيس‌جمهوري پرده‌برداري شد.


مديرعامل سايپا كاشان پيش از ظهر امروز در اين مراسم اظهار داشت: اين شركت در زميني به مساحت 318 هكتار در دو فاز با حجم سرمايه‌گذاري 500 ميليارد تومان برنامه‌ريزي شده‌ است.
ناصر آقامحمدي افزود: ظرفيت اين شركت توليد 150 هزار دستگاه انواع خودرو در سال است كه در فاز اول آن با توليد 70 هزار دستگاه شروع مي‌شود.
به گفته وي با احتساب خصوصيت صنعت خودرو و در نظر گرفتن صنايع مرتبط با آن پيش‌بيني مي‌شود كه در آينده براي حدود 20 هزار نفر به شكل مستقيم و غيرمستقيم كار ايجاد مي‌شود.
وي با اشاره به بكارگيري توان مديريت و مهندسي كارشناسان ايراني در راه‌اندازي اين طرح خاطرنشان كرد: با توجه به ضرورت استفاده از دانش روز دنيا سعي شده كه در برخي موارد از دانش مهندسي خارجي استفاده كنيم تا منجر به استفاده بهتر محصول شود.
آقامحمدي تصريح كرد:مهم‌ترين خطوط سايپاي كاشان در استفاده آخرين دستاوردهاي تكنولوژي و مهندسي و بر اساس نياز روز و سلايق مشتريان است.
استفاده از مزاياي مكاني و محلي سايپاٰ استقرار اين شركت در كنار خطوط راه آهن سراسري و شاهراه شمال جنوب كشور و واقع شدن كارخانه در منطقه محروم و معافيت ده ساتله از معافيت را از جمله ويژگي‌هاي ممتاز اين شركت و عوامل كاهش هزينه توليد در سايپا برشمرد.
ويژگي ديگر سايپا كاشان استفاده از صنعت پاك در سالن رنگ اين شركت است و اين صنعت پاك يعني استفاده از سالن رنگ با تكنولوژي پايه آب كه مشكل زيست محيطي نداشته و به‌كارگيري از نيروي انساني متعهد و متخصص در سايپا كاشان است كه به طور عمده بيش از 90 درصد آنها از نيروهاي بومي هستند.
خودروي تيبا در فرهنگ لغت فارسي به معناي آهوي تيزپاست.

منبع:فرمانداری ویژه کاشان

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister