صفحه اصلی | آرشیو اخبار | كارمندان | صدور نخستین کارت‌های خرید اعتباری برای کارکنان دو وزارتخانه
صدور نخستین کارت‌های خرید اعتباری برای کارکنان دو وزارتخانه

صدور نخستین کارت‌های خرید اعتباری برای کارکنان دو وزارتخانه

صدور نخستین کارت های خرید اعتباری (میزان 1) برای تعدادی از کارکنان آموزش و پرورش از امروز آغاز شد.

بازپرداخت این وام های 15 میلیون ریالی، 24 ماهه بوده و از کارمزدی معادل 4 درصد برخوردار است.


سید علیرضا شجاعی؛ سخنگوی وزارت بازرگانی با اعلام این خبر گفت: کارت هایی که تاکنون برای کارکنان وزارت آموزش و پرورش صادر شده طی دو روز آینده توزیع می شود. همچنین تعدادی کارت خرید اعتباری طرح میزان 1 برای کارمندان وزارت بازرگانی صادر شده است.وی افزود: در این سیستم، ثبت نام متقاضیان توسط دستگاه اجرایی مربوطه صورت می گیرد و از طریق سامانه طراحی شده به بانکها منعکس می شود تا بانکها با این سیستم ، اطلاعات لازم درباره صدور و توزیع کارتها را در اختیار داشته باشند.

شجاعی تصریح کرد: در این طرح تلاش شده تمام فرآیند به صورت الکترونیکی صورت بگیرد به گونه ای که از طریق کارت ها در آخر هر ماه یک صورت حساب برای دارنده کارت ارسال می شود که از طریق آن اطلاعات موردنیاز درباره میزان خرید خود را دریافت می کنند.

وی اظهار کرد: در صورت تایید صورت حساب توسط کارمند، اقساط خرید انجام‌شده به صورت اتوماتیک از حساب حقوقی کارمند به صورت ماهیانه کسر می‌گردد اما اگر تا 15 روز پس از خرید نسبت به تسویه حساب به صورت کامل و ترمیم موجودی حساب خود اقدام کنند، کارمزد خرید برای آنها محاسبه نخواهد شد.

سخنگوی وزیر بازرگانی افزود: بازپرداخت این وام های 15 میلیون ریالی، 24 ماهه بوده و از کارمزدی معادل 4 درصد برخوردار است.

شجاعی در پایان یادآورشد: تعداد زیادی فروشگاه لوازم خانگی، فهرست کالاهای منتخب در این سامانه هستند و امروز هم تعدادی از شرکت های تولیدکننده پوشاک و برخی اقلام پوشاکی به این گروه کالاها اضافه شدند.

منبع:پايگاه اطلاع رساني دولت

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

برگزاری مراسم عزاداری

    همزمان با فرارسيدن ماه محرم الحرام و عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت ...

كارمندان واجدشرايط از بهمن ماه امسال فوق العاده ويژه دريافت مي كنند

به گزارش کارمندنیوز، ‘ محمد رضا مسلمي ‘ روز شنبه در گفت و گو با ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister