صفحه اصلی | آرشیو اخبار | كارمندان | سامانه خرید اعتباری کارمندان دولت افتتاح شد

سامانه خرید اعتباری کارمندان دولت افتتاح شد

برای هر کارمند یک و نیم میلیون تومان اعتبار از طریق بانک ملی به کارت های مخصوصی واریز خواهد شد،این مبلغ به صورت وام با نرخ سود 4 درصد داده می شود و با بازپرداخت 24 ماهه از حقوق کارکنان کسر خواهد شد

در روز کارگر و در آستانه روز معلم ؛ “سامانه خرید اعتباری کارمندان دولت” با صدور کارت برای تعدادی از معلمان افتتاح شد.

زیرساخت های این سامانه که وزارت بازرگانی به عنوان مجری طرح آماده کرده است با حضور معاون اقتصادی معاون اول رئیس جمهور و وزیر بازرگانی بهره برداری شد.

به گفته فریدون احمدی مجری سامانه خرید اعتباری ، برای هر کارمند یک و نیم میلیون تومان اعتبار از طریق بانک ملی به کارت های مخصوصی واریز خواهد شد و در مرحله بعد دیگر بانک ها به آن خواهند پیوست.

وی در مراسم افتتاح این طرح افزود : این مبلغ به صورت وام با نرخ سود 4 درصد داده می شود و با بازپرداخت 24 ماهه از حقوق کارکنان کسر خواهد شد.

با نخستین خرید ، اقساط آن از حقوق کارمند دریافت می شود.

احمدی افزود : این طرح با خرید لوازم خانگی ، کیف و کفش و مواد غذایی دارای ایران کد و استاندارد تولید داخل ، آغاز خواهد شد.

احمدی با بیان اینکه برای تکریم جایگاه معلمان همزمان با روز معلم حدود 900 هزار کارت اعتباری به آنان داده می شود ، گفت : کارکنان وزارتخانه های آموزش و پرورش ، کار و امور اجتماعی ، بهداشت ، درمان و اموزش پزشکی و بازرگانی در مرحله نخست طرح ، کارت دریافت خواهند کرد.

وی افزود : این کارت ها برای همه کارکنان دولت که حدود دو میلیون نفر هستند ،تا پایان نیمه نخست امسال صادر می شود .

معاون اداری مالی وزارت بازرگانی گفت : این طرح ” مهرکارت” نامگذاری شده بود که به “سخاکارت ” تغییر کرد.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

برگزاری مراسم عزاداری

    همزمان با فرارسيدن ماه محرم الحرام و عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت ...

كارمندان واجدشرايط از بهمن ماه امسال فوق العاده ويژه دريافت مي كنند

به گزارش کارمندنیوز، ‘ محمد رضا مسلمي ‘ روز شنبه در گفت و گو با ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister