صفحه اصلی | آرشیو اخبار | تازه ترین خبرها درباره اصلاح فرم اطلاعات اقتصادی خانوار

تازه ترین خبرها درباره اصلاح فرم اطلاعات اقتصادی خانوار

20اردیبهشت تا 10 خرداد امسال صرفا برای افراد و خانوارهایی است که هنگام دریافت اطلاعات اقتصادی خانوارها در سال 87 جا مانده اند
*صرفاً به آن دسته از خانوارها یارانه نقدی پرداخت می شود که نام آنها در پرسشنامه اطلاعات اقتصادی درج و تحویل شده باشد

رئیس مرکز آمار ایران با اعلام اینکه متقاضیان دریافت یارانه نقدی باید پرسشنامه های اطلاعات اقتصادی خانوارها را پرکنند ، تاکید کرد: صرفاً به خانوارهایی که پرسشنامه اطلاعات اقتصادی را پر کرده باشند یارانه نقدی تعلق می گیرد.
عادل آذر گفت: بر اساس ضوابط صرفاً به آن دسته از خانوارها و افراد یارانه نقدی پرداخت می شود که نام آنها در پرسشنامه اطلاعات اقتصادی خانوارها درج و تحویل شده باشد.
وی افزود: به همین علت از بیستم اردیبهشت تا دهم خرداد امسال برای آن دسته از افراد و خانوارهایی که متقاضی دریافت یارانه نقدی هستند و به هر علت موفق به تکمیل پرسشنامه اطلاعات اقتصادی در سال 87 نشده اند ، فرصت داده شده است تا آن را پر و به مرکز آمار ارسال کنند.

* سازکار پر کردن این پرسشنامه ها در نشست خبری ویژه (یکشنبه هفته آینده) تشریح می شود

رئیس مرکز آمار ایران با تأکید بر اینکه جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارها در این مرحله کاملاً‌ مکانیزه و رایانه ای است، اظهار داشت: سازکار پر کردن این پرسشنامه ها در نشست خبری ویژه (یکشنبه هفته آینده) تشریح می شود و از طریق رسانه های گروهی هم به طور گسترده اطلاع رسانی خواهد شد.
عادل آذر با بیان اینکه مرکز آمار در هر استان و شهرستان پایگاه دارد ، افزود: این مراکز صرفاً برای رفع ابهام و پاسخ به پرسشهاست و پر کردن پرسشنامه اقتصادی به صورت یارانه ای انجام می شود.
وی اظهار داشت: البته این پرسشنامه ها به صورت کاغذی و رایگان برای پیش نویس در اختیار متقاضیان قرار می گیرد تا اطلاعات درج شده در آن راحت تر به پرسشنامه رایانه ای منتقل شود.
رئیس مرکز آمار ایران گفت: افراد می توانند در خانه ، کافی نت ها یا دفاتر خدمات مخابراتی که در روستاهای سراسر کشور دایر است و با همکاری افراد مطمئن ؛ اطلاعات اقتصادی خود را درست و دقیق به پرسشنامه وارد و به مرکز آمار ارسال کنند.
وی یادآور شد: همه افرادی که به عنوان سرپرست یا عضو خانوار نام آنها در پرسشنامه هایی که در سال 1387 جمع آوری شده ، آمده است در این مرحله به پر کردن پرسشنامه نیاز ندارد.

* 20اردیبهشت تا 10 خرداد صرفا برای خانوارهایی است که هنگام دریافت اطلاعات اقتصادی خانوارها در سال 87 جا مانده اند

عادل آذر تصریح کرد : افرادی که به هر شکل نام آنان در پرسشنامه های جمع آوری شده درج شده است ( سرپرست یا عضو خانوار) در زمره افرادی هستند که اطلاعات اقتصادی آنها دریافت شده است و می توانند مشمول دریافت یارانه نقدی باشند. وی با تأکید بر اینکه 20 اردیبهشت تا 10 خرداد امسال صرفا برای افراد و خانوارهایی است که هنگام دریافت اطلاعات اقتصادی خانوارها در سال 87 جا مانده اند ، اظهار داشت : برای خانوارهایی که پس از جمع آوری اطلاعات ، ازدواج کرده اند ، صاحب فرزندی شده اند، عضوی از خانوار فوت کرده یا اطلاعات اقتصادی آنان تغییر کرده است ، زمان دیگری برای اصلاح اطلاعات اقتصادی در نظر گرفته شده است که متعاقباً‌ اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد.

رئیس مرکز آمار ایران از افرادی که اطلاعات اقتصادی آنان نیاز به به اصلاح دارد ،خواست به هیچ وجه در این دوره برای اصلاح آن اقدام نکنند و منتظر باشند تا زمان آن اعلام شود.
عادل آذر گفت: نرم افزاری که اطلاعات اقتصادی خانوارها از آن طریق جمع آوری می شود به گونه ای تعریف شده است تا افرادی که به هر نحوی نام آنها در پرسشنامه های اطلاعات اقتصادی در سال 87 وارد شده است نتوانند وارد شوند و پرسشنامه جدید پر کنند. رئیس مرکز آمار ایران در پاسخ به این پرسش که آیا خوشه بندی که برخی اعتراضها هم مربوط به‌ آن می شد ، همچنان پابرجاست ، گفت : موضوع خوشه بندی مربوط به حوزه مرکز آمار ایران نیست زیرا مرکز آمار صرفاً‌ متولی جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوارهاست.

وی با استناد به اظهارات سخنگوی کارگروه طرح تحول اقتصادی افزود: موضوع خوشه بندی فعلاً منتفی است.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

آغاز به کار سامانه اشتغال

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صداوسیما، علی ربیعی در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما ...

حقوق بازنشستگان کشوری بیشتر شد

پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان از این ماه، درخواست از مجلس برای حفظ تعاونی‌های سهام عدالت، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister