صفحه اصلی | آرشیو اخبار | كارمندان | حقوق کارمندان دولت ؛عملکرد بهتر فوق‌العاده بیشتر

حقوق کارمندان دولت ؛عملکرد بهتر فوق‌العاده بیشتر

معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور با اشاره به قانون مديريت خدمات کشوري درباره برقراري رابطه ميان عملکرد و پاداش کارکنان دولت گفت: در حال فراهم کردن ساز و کاري هستيم تا آنهايي که عملکرد بهتري دارند از فوق العاده بيشتري برخوردار شوند.

درباره ميزان افزايش حقوق و مزاياي کارمندان دولت با بيان اينکه اين موضوع بايد به تصويب هيئت دولت برسد افزود: در اين باره پيش بيني ها و بررسي هايي انجام شده و پيش نويس ابتدايي آن به دولت رفته است.

وي گفت: ضريب با توجه به احکام قانوني که وجود دارد يعني ميزان اعتبارات و نرخ تورم تعيين مي شود که اميدواريم بتوانيم آن را تا پايان ارديبهشت اعلام کنيم.

فروزنده در پاسخ به سوالي درخصوص حداقل افزايش حقوق و مزايا در پيش نويس ارسالي به دولت اظهار داشت: قرار است اين موضوع در کميته اي بررسي شود اما در حال حاضر و پيش از تصويب هيئت دولت نمي توانم آن را اعلام کنم.

معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور در پاسخ به سوالي درباره زمان اجراي افزايش حقوق و مزاياي کارمندان دولت در سال 1389 گفت: از اول فروردين 1389 اجرا مي شود و براي ماه هاي قبل نيز احکام مجددا زده و افزايش ضريب روي احکام اعمال مي شود.

وي افزود: اين افزايش، همه کارمندان دولت چه آنهايي که مشمول قانون مديريت هستند و چه آنهايي که نيستند، نيروهاي مسلح و همه شاغلان رسمي و پيماني را شامل مي شود.

فروزنده با بيان اينکه وزارت کار و امور اجتماعي افزايش حقوق و مزاياي کارگران، شرکتي ها و قراردادي ها را حداقل 7 درصد به عنوان ضريب در سال 1389 اعلام کرده است گفت: اميدواريم امسال بتوانيم فوق العاده ها را متناسب با عملکرد و اصلاح نظام پرداخت برقرار کنيم يعني اگر مديري در يک دستگاه بتواند اصلاحات ساختاري منجر به کاهش هزينه انجام دهد، اين هزينه مي تواند به فوق العاده ماده 56 به همان دستگاه برگردد.

معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور درباره معافيت مالياتي حقوق کارمندان دولت نيز اظهار داشت: اين موضوع در حکم بودجه آمده که بر اساس آن تا 550 هزار تومان معاف از ماليات است و بقيه به صورت تصاعدي محاسبه مي شود.

منبع:واحد مركزي خبر

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

برگزاری مراسم عزاداری

    همزمان با فرارسيدن ماه محرم الحرام و عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت ...

كارمندان واجدشرايط از بهمن ماه امسال فوق العاده ويژه دريافت مي كنند

به گزارش کارمندنیوز، ‘ محمد رضا مسلمي ‘ روز شنبه در گفت و گو با ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister