صفحه اصلی | آرشیو اخبار | كارمندان | ثبت نام وام ودیعه مسکن بازنشستگان کشوری

ثبت نام وام ودیعه مسکن بازنشستگان کشوری

آن دسته از بازنشستگان عضو صندوق که فاقد مسکن و مستاجر هستند می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی صندوق www.cspf.ir برای دریافت تسهیلات وام ودیعه مسکن ثبت نام کنند.

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: ثبت نام چهارمین مرحله پرداخت وام ودیعه مسکن به بازنشستگان عضو این صندوق از بیست و پنجم فروردین آغاز شده است.

ایراندخت عطاریان افزود: آن دسته از بازنشستگان عضو صندوق که فاقد مسکن و مستاجر هستند می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی صندوق www.cspf.ir برای دریافت تسهیلات وام ودیعه مسکن ثبت نام کنند.

وی درباره میزان تسهیلات گفت: مبلغ این وام یک تا سه میلیون تومان است که با کارمزد 4 درصد و بازپرداخت پنج ساله پرداخت می شود.

عطاریان مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن را تا اول خرداد اعلام کرد و درباره شرایط دریافت این تسهیلات گفت: بر اساس مصوبه هیات وزیران و دستور العمل وزارت مسکن و شهرسازی بازنشستگانی که صاحب مسکن نیستند و حقوق دریافتی آنها کمتر از یک و نیم برابر حداقل حقوق و دستمزد قانون کار باشد و تاکنون تسهیلات وام ودیعه مسکن دریافت نکرده باشند مشمول دریافت این وام خواهند شد.

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری افزود: در صورت بالا بودن تعداد متقاضیان واجد شرایط پس از پایان مهلت ثبت نام، قرعه کشی به صورت رایانه ای انجام می شود و اسامی برندگان در پایگاه اینترنتی صندوق و ارسال پیام کوتاه اعلام خواهد شد.

 

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

برگزاری مراسم عزاداری

    همزمان با فرارسيدن ماه محرم الحرام و عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت ...

كارمندان واجدشرايط از بهمن ماه امسال فوق العاده ويژه دريافت مي كنند

به گزارش کارمندنیوز، ‘ محمد رضا مسلمي ‘ روز شنبه در گفت و گو با ...

۵ نظرات

 1. باسلام
  اینجانب طهماسب انواری عضو مدد جویان شهرستان کرج در خواست وام 18 میلیون را که یک قطع زمین که در روستای محمود آباد کرج داریم را در خواست داشتم از مسئولان درخواست مساعدت را دارم و ضمن بنده در حال حاضر اجاره نشین می باشم . (شماره تلفن همراه 09125604628 مباشد)

  • جناب آقای انواری با سلام
   شما بایستی به اداره بهزیستی کرج مراجعه نمائید
   ضمنا با توجه به ثبت نانم اینترنتی مسکن بهزیستی که آخرین مهلت آن 31 خرداد میباشد تسریع نمائید
   با آرزوی موفقیت برای شما عزیز گرامی

 2. مریم دن دن

  باسلام وتشکرازشمامی خواستم بدانم این وام مسکن فقط برای بازنشستگان می باشد

 3. با سلام

  می خواستم یه راهنمایی
  کنید پس ما جوونها که می خوایم بریم سر خونه و زندگیمونو هیچ کس و نداریم که بازنشسته باشه و خودمون هم که خیلی مونده تا بازنشسته بشیم باید چی کار کنیم؟
  چرا همه تسهیلات شما برای بازنشسته هاست
  . لطفا راهنمایی کنید که اگر راهی هم برای ما هست زودتر ما هم اقدام کنیم. باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister