صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار اجتماعی | دیدار رئیس جمهور با کودکان بی سرپرست بهزیستی

دیدار رئیس جمهور با کودکان بی سرپرست بهزیستی

رئیس جمهور نخستین روز سال 1389 را با حضور در مرکز شهید ترکمانی آغاز کرد و در دفتر یادبود این مرکز پیامی خطاب به کودکان و مربیان بهزیستی نوشت.دکتر احمدی نژاد در این دیدار که با حضور فرزندان شیرخوارگاه شهید ترکمانی و مرکز مهرایرانیان برگزار شد، ضمن اهداء هدایایی سال نو را به کودکان این دو مرکز تبریک گفت.

در ادامه این دیدار 3 و نیم ساعته، رئیس جمهور از نمایشگاه عکس مرکز بازدید کرد و تک تک کودکان مرکز با او عکس یادگاری گرفتند.

وی پس از این از بخش های مختلف مرکز بازدید کرد و توصیه های دستورات لازم را برای تربیت، توجه و مراقبت های بیشتر از کودکان را صادر کرد.

رئیس جمهور در پایان دفتر یادبود را امضا و متن زیر را خطاب به کودکان و مسئولان مرکز به یادگار نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

خدا را سپاسگزارم که در اولین روز سال 89 توفیق دیدار با فرزندان عزیزم دختران خوب، هنرمند، مومن و تلاش گر را عنایت نمود. این نوجوانان امیدان فردای ایران عزیز هستند و چه بسا انسانهای بزرگ از همین کانون ها برخواهندخاست.

برای این عزیزان سلامت و موفقیت و آینده درخشان و سرشار از نشاط رو شادابی رو برای مربیان دلسوز، توفیق انجام وظیفه بالاتر از خداوند مسئلت دارم و از همه زحمات و خدمات آنان سپاسگزارم.

فرزندان خوبم با ایمان به خدا و تلاش حرکت کنید که آینده روشن از آن شماست.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

رزمایش کوک مومنانه، مهر کریمانه

رزمایش کمیته بانوان ستاد مرکزی “کمک مومنانه” با محوریت اداره بهزیستی شهرستان کاشان

ام البنین متقی نژاد رئیس کمیته بانوان ستاد مرکزی ” کمک مومنانه” از فعالیتهای این ...

چهل و دومین زنگ انقلاب در میان نسل چهارمی های کهن دیار سیلک کاشان

چهل و دومین زنگ انقلاب در میان نسل چهارمی های کهن دیار سیلک کاشان

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان کاشان آیین نمادین نواختن زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور،با آغاز دهه پر فروغ فجر با حضورمتقی نژاد معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی وهمچنین تعدادی از کارشناسان شهرستانی در مهد کودک "مامان جون" به انجام رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister