صفحه اصلی | آرشیو اخبار | اخبار اجتماعی | اولین همایش بانوان نیکوکار کاشانی برگزار شد

اولین همایش بانوان نیکوکار کاشانی برگزار شد

به مناسبت میلاد حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (,) نخستین همایش بانوان نیکوکار کاشان به همت موسسه خیریه بانوان گل یاس کبود کاشان برگزار شد.
رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه بانوان گل یاس کبود با اشاره به در پیش بودن روز احسان و نیکوکاری (14 اسفند) و برگزاری جشن عاطفه ها در پایان سال ،هدف این همایش شناسائی بانوان خیر و توانمند کاشانی و تعامل این بانوان با موسسه خیریه یاس کبود به منظور استفاده از ظرفیتهای بالقوه ایشان در جهت حمایت از محرومان جامعه است.
فاطمه سیده آزاد گزارش عملکرد اقدامات انجام شده برای خانوارهای تحت پوشش موسسه و نتایج مطلوب آنرا برای مدعوین یادآور شد و افزود این اطلاع رسانی در راستای تشویق و ایجاد انگیزه برای بانوان نیکوکار و خیر شهرستان در اجرای کارهای خیر و عام المنفعه از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.
به گفته وی زنان با توانمندیها و استعدادهای ویژه خود بعنوان مربی و رکن اصلی تربیت فرزندان در خانواده و جامعه نقش اساسی را در جلوگیری از فساد اخلاقی و بزههکاریهای فردی اجتماعی دارند که اگر این توانمندی و استعداد با اجرای طرحهای نیکوکاری و احسان نیز توام شود بسیاری از مشکلات حل می شود.

رییس هیات مدیره موسسه خیریه گل یاس کبود تعداد خانوارهای تحت پوشش این موسسه را 324 خانوار شامل 1104 نفر و 294 دانش آموز عنوان کردو گفت از این تعداد 144 خانوار آن  از بهزیستی  تحت پوشش موسسه قرار گرفته اند.
سیده آزاد خدمات حمایتی ارائه شده به این خانوارها را تهیه و تامین ارزاق ،پوشاک و خدمات درمانی ذکر کرد و گفت تهیه ارزاق و پوشاک شب عید ،ماه رمضان ،کمک هزینه تحصیلی ،پوشاک و لوازم التحریر مهرماه  تعمیرات مسکن و سرویس بهداشتی ، کمک هزینه جهیزیه و سیسمونی ، لوازم ضروری منزل ، پرداخت وام قرض الحسنه و وجوه نقد برحسب ضرورت و به صورت موردی از دیگر اقدامات حمایتی این موسسه برای خانوارهای تحت پوشش آن است.
وی تصریح کرد این خدمات و امکانات را از طریق اهداء هدایای نقدی و غیر نقدی اعضای موسسه ،حمایت و همکاری خیران و سهامداران شرکت تعاونی یاس کبود تامین می شود.
گفتنی است سيده آزاد در همايش زنان خير و نيكوكار كشور كه چندي پيش در شهر مشهد مقدس برگزار شد به عنوان يكي از پنج بانوي خير استان اصفهان حضور داشت كه آنها از ميان 114 زن خيري كه با بهزيستي همكاري و خانوارهاي آنها را تحت پوشش داشتند، انتخاب شدند.
نخستین همایش بانوان خیر و نیکوکار کاشانی به همت موسسه خیریه بانوان گل یاس کبود و با حضور بانوان شاغل ادارات ، زنان خیر کاشان و سهامداران این موسسه در کانون الزهرای (س) کاشان برگزار شد.
موسسه خیریه بانوان گل یاس کبود زیر نظر اداره بهزیستی کاشان مشغول به فعالیت میباشد


در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

کمک هزینه فرزندان چندقلو بهزیستی

بازدید از منزل خانواده های دارای چند قلو

به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی از منزل سه خانواده  چند قلویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان ...

تجلیل از دختران امداد بگیر تحت پوشش بهزیستی به مناسبت روز دخترولادت حضرت معصومه روز دختر در بهزیستی

تجلیل از دختران امداد بگیر تحت پوشش بهزیستی به مناسبت روز دختر

بمناسبت گرامیداشت روز دختر،طی نشستی با حضور متقی نژاد معاون مدیرکل و رئیس اداره، دکتر ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister