صفحه اصلی | آرشیو اخبار | راه اندازی اولین سامانه خدمات مشاوره اینترنتی توسط سازمان بهزیستی کشور
مدیرکل دفتر مشاوره سازمان بهزیستی از راه اندازی اولین سایت اینترنتی تخصصی برای ارائه خدمات مشاوره به متقاضیان تا پایان سال جاری خبر داد.

راه اندازی اولین سامانه خدمات مشاوره اینترنتی توسط سازمان بهزیستی کشور

مدیرکل دفتر مشاوره سازمان بهزیستی از راه اندازی اولین سایت اینترنتی تخصصی برای ارائه خدمات مشاوره به متقاضیان تا پایان سال جاری خبر داد.

دکتر مینو رفیعی افزود: بر اساس برنامه ریزیهای صورت گرفته مدتی است در تلاش هستیم تا سایتی را برای ارائه خدمات مشاوره به تمامی متقاضیان در سراسر کشور راه اندازی کنیم و امیدواریم تا پایان سال این امر امکانپذیر شود.

به گفته این مقام مسئول در بهزیستی ابتدا سایت خدمات مشاوره اینترنتی به عنوان پایلوت یکماهه فعالیت خواهد کرد و پس از ارزیابی و بررسی عملکرد آن برای طولانی مدت فعال خواهد بود.

مدیرکل دفتر مشاوره سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه خدمات مشاوره اینترنتی با همکاری بخش غیر دولتی راه اندازی می شود تاکید کرد: مجوز این سایت همانند مرکز مشاوره غیر دولتی است و سازمان بهزیستی یا به ازای خدمات مشاوره به افراد مختلف به بخش غیر دولتی یارانه ارائه می دهد و یا قرارداد خرید خدمت منعقد خواهد کرد.

رفیعی گفت: خدمات مشاوره ای که قرار است این سایت به متقاضیان ارائه دهد کاملا تخصصی و همانند ارائه خدمات در مراکز مشاوره حضوری است و مشاوران نیز برای هر مورد تماس وقت کافی می گذارند.

مدیرکل دفتر مشاوره سازمان بهزیستی هدف از راه اندازی سایت اینترنتی مشاوره را پوشش گسترده و ارائه خدمات به تمامی متقاضیان دانست و افزود: این سایت به صورت آفلاین فعال خواهد بود.ضمنا آدرس سایت http://moshaver.behzisti.ir میباشد.

منبع:سایت سازمان بهزیستی کشور


در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

سنجش بینایی کودکان 3 تا 6 سال در ایام کرونا

اجرای طرح غربالگری بینایی کودکان ۳ تا ۶ سال در شهرستان کاشان

معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان از اجرای غربالگری بینایی کودکان سه تا شش ...

غریال گری بینائی-بهزیستی کاشان، آمبلیوپی چشم

#اینفوگرافی / آغاز طرح غربالگری بینایی

اینفوگرافی / آغاز طرح غربالگری بینایی به دلیل شیوع ویروس کرونا زمان اجرای طرح پیشگیری ...

یک نظر

  1. سلام.مطالب سایت عالیه.ممنون از سایت مفید شما.موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin

coffee canister