صفحه اصلی | آرشیو اخبار | قرعه کشی پرداخت وام ضروری بازنشستگان ۱۵ دی برگزار می شود

قرعه کشی پرداخت وام ضروری بازنشستگان ۱۵ دی برگزار می شود

ایراندخت عطاریان افزود: با توجه به اتمام مهلت ثبت نام متقاضیان وام ضروری بازنشستگان که از ۱۰ آذرماه آغاز و تا روز ۱۰ دی ماه ادامه داشت حدود ۸۳ هزار بازنشسته و وظیفه بگیر فرم درخواست وام را از طریق سایت صندوق بازنشستگی کشوری تکمیل کرده اند که از طریق قرعه کشی برندگان نهایی مشخص می شود.

وی افزود: مراسم قرعه کشی روز ۱۵ دی ماه با حضورجمعی از مدیران صندوق و مسئولان کانونهای بازنشستگی برگزار و حائزین شرایط دریافت وام ضروری تا سقف ۶۰ هزار نفر مشخص می شود.

به گفته عطاریان، نتایج این قرعه کشی از طریق ارسال پیامک به بازنشستگان و وظیفه بگیران ذینفع اعلام می شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: این وام که مبلغ آن بین ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومان است در قالب اقساط ۳۶ ماهه و با سود کارمزد ۱۲درصد به بازنشستگان ارایه می شود.

عطاریان پرداخت وام ضروری را یکی از خدمات ارایه شده صندوق بازنشستگی کشوری به بازنشستگان اعلام کرد و اظهارداشت: این صندوق تلاش دارد تا با ارایه تسهیلات رفاهی همچون پرداخت وام ضروری با سود کم، بخشی از مشکلات اقتصادی بازنشستگان را مرتفع کند.

در باره روابط عمومی بهزیستی شهرستان کاشان

ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺁﻳﻨﻪﺍﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻧﻌﻜﺎﺱ ﺩﻗﻴﻖ ﺭﺧﺪﺍﺩﻫﺎﻱ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﺮﻭﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺳﺖ. ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺩﺍﺧﻠﻲ ﻭ ﻧﻴﺰ ﻧﺸﺮ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎﻥ ﺑﺮﻭﻥﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻲ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﺔ ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷﺪﺓ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺭﻭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻣﻲﻛﻮﺷــﺪ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺍﺟﺮﺍﻯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﻱ ﻛﺎﺭﺁﻣﺪ، ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﺷــﺪﻩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﮕﺮﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡﺩﻫﺪ. ﺗﺒﻌﺎً ﻓﻌﺎﻟﻴﺘﻬﺎﻱ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﻲ، ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﻭ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻳﺮ ﺑﻪ ﺑﺮﮔﺰﻳﺪﻩﺍﻱ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﻲﺷﻮﺩ.

بررسی کنید

Untitled-1525252

با فقرا نفس می کشید، با آنها درد دل می کرد و می گریست

زندگی در کنار انسان های والایی که قدر لحظه لحظه عمر خود را می شناسند ...

Untitled-15544

تقویت روحیه مشارکت طلبی استراتژی شهید فیاض بخش

رئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم بزرگداشت مقام شهید دکتر محمدعلی فیاض بخش ایجاد تفکر ...

۶ نظرات

  1.  نظر من این است که  می بایست   این وام به  کسانی که نیاز مبرم داشتند تعلق  بگیرد  مثل اینجانب که برای جهیزیه ی دخترم نیاز به این وام داشتم که متاسفانه  شامل حال من نشد  

  2. به نظره من این وام به افراد نیازمند باید تعلق گیرد

  3. چرا مطالب بروز نیست امروز قرعه کشی وام است ولی هیچ مطلبی نیست دی ۸۹

  4. فاطمه قلخان

    لطفا اسامی برندگان رو تو سایت بذارید

  5. چرااسامی برندگان راواردسایت نمی کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *